Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

mrtsn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert şan
Hdmi ile laptopa bağlayınca standby mode diyor görüntü vermiyor. menüsünden ayarlamaya çalıştım . menüsünde port seçmek dışında diğer seçeneklere giremiyordum , sonra bu ekran çıktı karşıma. 10dakika sonra kapatım açtım yine standby mode diyor görüntü vermiyor çözümünü bilen var mı?

Ekler

• IMG_6125.jpeg
    IMG_6125.jpeg
    1.4 MB · Hit: 100
  • IMG_6124.jpeg
    IMG_6124.jpeg
    2.2 MB · Hit: 102
  • IMG_6123.jpeg
    IMG_6123.jpeg
    2.2 MB · Hit: 104
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Süleyman Arda Altıntaş
Monitör elime ulaştı, güzel paketlenmiş ve ölü piksel yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
RzzX
Bende bu monitörü aldım HP Omen 25i ile aynı fiyata.
Sizce pişman olur muyum?

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Monitörü az önce kurdum ana monitörüm Dell AW2521HFA. Onun yanına koyunca tabi bariz farklar var fakat fiyat farkı da ortada. Ölü piksel çıkmadı. Renkleri de soğuğa çekince iyi oldu baya. Ana monitör olarak gayet de kullanılır ses seviyesi de iyi. Panelden falan pek anlamam ama göze hoş geliyor işte. Ne diyeyim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
RzzX
Bu monitörü laptopa bağlayacağım ama ne mini displayport ne de displayport girişi var.
laptopun sadece hdmi girişi var.
Hdmi to Displayport dönüştürücü alsam iş görür mü? Laptop HDMI versiyonu 2.0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü az önce kurdum ana monitörüm Dell AW2521HFA. Onun yanına koyunca tabi bariz farklar var fakat fiyat farkı da ortada. Ölü piksel çıkmadı. Renkleri de soğuğa çekince iyi oldu baya. Ana monitör olarak gayet de kullanılır ses seviyesi de iyi. Panelden falan pek anlamam ama göze hoş geliyor işte. Ne diyeyim :)
Renk olarak kusurları neler?

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Hocam sadece hdmi 2.0 kablo al gayet yeterli. Type C + Display port kablosu da alabilirsin ama biraz o pahalı.

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Bu monitörü laptopa bağlayacağım ama ne mini displayport ne de displayport girişi var.
laptopun sadece hdmi girişi var.
Hdmi to Displayport dönüştürücü alsam iş görür mü? Laptop HDMI versiyonu 2.0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Renk olarak kusurları neler?
Renklerde kusur yok hacım beyazlar beyaz siyahlar siyah gayet. Renk canlılığı ve doygunluğu açısından ana monitörüme göre daha az kalmış. Ayrıca renkleri sadece sıcaktan soğuğa çektim ve kontrastı yükselttim o kadar. Başka hiçbir ayar yapmadım. Dediğim gibi zaten iki monitör arasında fark illa ki olacak :) lenovo gayet iyi iş yapmış bence bu fiyata. Üzmez kesinlikle

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
Hocam ben hoparlörü açamadım nasıl yapabilirim

Emre.78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Ertan
Lenovo display kontrol center uygulamasından hız aşırtma açıkken mükemmel bi görüntü var ama hız aşırtma kapalıyken kepaze gibi acaba hangi ayarını tutturamadım

yusuf6807

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf şen
Lenovo display kontrol center uygulamasından hız aşırtma açıkken mükemmel bi görüntü var ama hız aşırtma kapalıyken kepaze gibi acaba hangi ayarını tutturamadım
Microsoft dan arthery kuruluyor fakat display control centerı ben kuramadım hata veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,821
Üyeler
151,133
Son üye
Duyulmaz19
Top Bottom