Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

asabi05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sezer
Satıcı ile konustum yarin gondericem değişim için gelismeleri yazarım

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Merhaba herkese iyi akşamlar, bana gelen monitörde ölü piksel çıktı, benim gibi ölü piksel çıkıp değişime yollayan var mı varsa nasıl bir sonuç aldı? Değişime yollayıp bekleyip sonra olumsuz sonuç alırsam boşu boşuna beklemek uğraşmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler
Bende değişim yapmazlar diye iade yaptım. Herhalde 6 7 kişi olduk ölü pixel çıkan. Herhalde kalite kontrol yapmıyorlar fabrikadan çıkınca. Ayıp ayıp. İnsan bir kez test eder sonra kutular. Millet eşşek mi ölü pixel li monitör alsın. 4k 10k. Enayimiyiz.

Yusuf50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Altıntaş
Merhaba herkese iyi akşamlar, bana gelen monitörde ölü piksel çıktı, benim gibi ölü piksel çıkıp değişime yollayan var mı varsa nasıl bir sonuç aldı? Değişime yollayıp bekleyip sonra olumsuz sonuç alırsam boşu boşuna beklemek uğraşmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler
Hocam bende de 1 tane ölü piksel çıktı, direk iade talebi oluşturdum. Değişim için ugrastiriyorlar diye hiç riske girmedim.

erenaklar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Aklar
Hocam bende de 1 tane ölü piksel çıktı, direk iade talebi oluşturdum. Değişim için ugrastiriyorlar diye hiç riske girmedim.
Aynı şekilde ben de değişim süreci uzun sürer ve red yer belki iade hakkım da yanar diye direkt iadeye verdim bugün… Ölü pikselden dolayı iade yapanlar için 3.5-5k bandında yeni monitör arayalım ahahah

anka2929

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed Ali demir
arkadaşlar öncelikle merhaba arkadaşlar monitör de her şey sağlam olarak geldi butun testlerini yaptım temiz
ama bazen ekran birden sararıyo menu ayarlarınna geldımde colar tempin warm ayarından user a geçtini görüyorum tekrar dan warm yapınca
düzeliyo anlamış değilim bunun nedeni sizce e olabilir
@Abdullah Hacıgül

MertU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Uncu
Beyler 144 hz laptopumu bağlamak için aldım fakat laptopumda displayport girişi yok hdmi 2.1 kablosu ile mi bağlamalıyım yoksa dönüştürücü mü almamı önerirsiniz

keNNj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolgahan Öztürk
Selamlar. Monitörü kurdum. Ölü piksel hiç yok. Fakat ışık sızması var. Sizce ne yapmalıyım?
@Abdullah Hacıgül
IMG_7813.jpeg
IMG_7814.jpeg
IMG_7815.jpeg

Son düzenleme:

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
Monitörü aldık iyi güzel de, 4500 TL'den 4000 TL'ye indirdiğin üründen inanılmaz indirim, ekstra indirim diye bahsedemezsin abi, milleti enayi yerine koydunuz yemin ediyorum..

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Efe Akçasayar
Monitörü aldık iyi güzel de, 4500 TL'den 4000 TL'ye indirdiğin üründen inanılmaz indirim, ekstra indirim diye bahsedemezsin abi, milleti enayi yerine koydunuz yemin ediyorum..
4500 den 500 lira indirim %11,11 indirim yapıyor farkındasın değil mi? Kaldı ki monitörün 4000 liraya rakibi yok.
Beyler 144 hz laptopumu bağlamak için aldım fakat laptopumda displayport girişi yok hdmi 2.1 kablosu ile mi bağlamalıyım yoksa dönüştürücü mü almamı önerirsiniz
Dönüştürücü ile yine aynı randımanı alırsınız. Laptobun displayport desteklemesi lazım. hdmi ile kullanmaya devam edin.
Selamlar. Monitörü kurdum. Ölü piksel hiç yok. Fakat ışık sızması var. Sizce ne yapmalıyım?
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bu ışık sızması değil ips glow. Her ips panelde yaşanır kiminde az kiminde çok. Ben rahatsız edici düzeyde bulmuyorum.

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
4500 den 500 lira indirim %11,11 indirim yapıyor farkındasın değil mi? Kaldı ki monitörün 4000 liraya rakibi yok.
%10 indirim böyle bir kampanya, reklam için hiç bir şey, normalde de sık sık gördüğümüz indirimler zaten bunlar. Ayrıca 4000 TL'ye rakibinin olup olmamasıyla yapılan indirimin ne alakası var ?
Dediklerinize kesinlikle katılmıyorum.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
4500 TL lik üründe 500 TL indirim var daha ne kadar olacak ? memnun değilsen iade et 500 TL kar a geçmişsin daha ne istiyon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,490
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom