Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo LOQ R7 8845HS RTX 4060 Laptop 39.899 TL 🔥

Ya kardeşim sen bir daha eleştiri yapma ne demişim ben eski fiyat demişim indirimli olmayan fiyatı kastediyorum millete sallamadsn önce bi düşünün
İndirimli olmayan fiyatın ne önemi var ki 😄 şu an 39k gibi iyi bir fiyata satiliyor gelip öyle degil boyle değil diyeceğinize başka alternatifler önerin de onlara bakalim

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
kaanzi
İndirimli olmayan fiyatın ne önemi var ki 😄 şu an 39k gibi iyi bir fiyata satiliyor gelip öyle degil boyle değil diyeceğinize başka alternatifler önerin de onlara bakalim
Bu laptopa 40k da değmez ederi 35 max daha yeni aldım laptopu 4060 16 GB ram ve i7 12700h var, işlemcilerin farkı ortada ve ayrıca benim anlatmaya çslıştığım satıcıların sahtekarlığı sen niye üstüne alındın acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu laptopa 40k da değmez ederi 35 max daha yeni aldım laptopu 4060 16 GB ram ve i7 12700h var, işlemcilerin farkı ortada ve ayrıca benim anlatmaya çslıştığım satıcıların sahtekarlığı sen niye üstüne alındın acaba?
Al kardeşim https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.80.7 indirimsiz hali bile bu laptopa bin basar

Son düzenleme:
Top Bottom