Neler Yeni

Öneri Lenovo Msı Asus Rog Laptop Hangisi Alınmalı

By badduk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ertuğrul Özdemir

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bütçeyi arttırdım bilerek daha iyileri alınabilir gibi geldi

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam
50k için
Asus TUF Gaming A15 FA507XI-LP013 AMD Ryzen 9 7940HS 16GB 512GB SSD RTX 4070 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

37k için
Lenovo LOQ AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 82XT004CTX

2 si hakkında da uzun süredir yorumları takip ediyorum
Satıcı da Hepsiburada iade işi çok rahat bana kalırsa acerdan sonra gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
Hocam gerekirse bütçeyi arttırmayı düşünmüyorum bazı kredi kartlarına 6 taksite kadar fiyat değişmiyor kredi kartı aktif şuan yok ama ayarlıcam. Ekranı büyük olsun istiyorum bi tane ürün buldum ama sizin de kararınızı dinlemek isterim

Emsal

80+ Silver
Hocam gerekirse bütçeyi arttırmayı düşünmüyorum bazı kredi kartlarına 6 taksite kadar fiyat değişmiyor kredi kartı aktif şuan yok ama ayarlıcam. Ekranı büyük olsun istiyorum bi tane ürün buldum ama sizin de kararınızı dinlemek isterim
Hocam bilgim varsa söylerim ya da attığınız laptopu bilen tanıdık bilgili arkadaş varsa yönlendirebilirim

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Emsal

80+ Silver

@HmzaY hocam kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam bu modeli olmasa da rog modelleri o yardımcı olur belki görürse

Yalnız 65k da olsa direk Hepsiburada satıcılı olanı almanız daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü meblağ çok fazla iade vs durumlarda çok daha rahat olur

Asus ROG Strix G17 G713PI-LL047 AMD Ryzen 9 7845HX 16GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 17.3" WQHD Taşınabilir Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...r-p-HBCV00004P2A82?url_src=ios-product-detail yani burdan

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
@HmzaY hocam kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam bu modeli olmasa da rog modelleri o yardımcı olur belki görürse

Yalnız 65k da olsa direk Hepsiburada satıcılı olanı almanız daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü meblağ çok fazla iade vs durumlarda çok daha rahat olur

Asus ROG Strix G17 G713PI-LL047 AMD Ryzen 9 7845HX 16GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 17.3" WQHD Taşınabilir Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...r-p-HBCV00004P2A82?url_src=ios-product-detail yani burdan
8000TL fark var hocam Hepsiburada ile N11 arasında

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
ROG Strix'te coil whine (bobin cızırtısı) var diyorlar + sıvı metal, yani değiştirmen gerektiği zaman karın ağrısı. MSI Katana soğutması kötü dediler, LOQ hakkında genelde olumlu şeyler duydum ama kullananlar daha iyi bilir.

@HmzaY ROG Strix'te mühendislik hatası var demişti ama tam nerede var bilmiyorum.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
ROG Strix'te coil whine (bobin cızırtısı) var diyorlar + sıvı metal, yani değiştirmen gerektiği zaman karın ağrısı. MSI Katana soğutması kötü dediler, LOQ hakkında genelde olumlu şeyler duydum ama kullananlar daha iyi bilir.
Hocam zaten kaç aydır beynim sulandı laptop işi gerçekten çok boktan masaüstü kur gitsin rahat ama masaüstü kullandım artık laptopa ihtiyacım var o yüzden laptopa geçiyorum

Emsal

80+ Silver
8000TL fark var hocam Hepsiburada ile N11 arasında
Hocam fiyat farkı çok göze alınabilir belki yüksek ihtimal bir şey olmaz ama sıkıntı çıkarsa da Hepsiburada ve Amazon kendi sattığı ürünler de iade süreçleri çok rahat ilerliyor @MattJohn yakın zamanda omen aldı mesela şu an iade işleri ile uğraşıcak bakalım ne çıkacak belli değil:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam siz peşin alma durumunuz var mı taksitle mi kesin

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam fiyat farkı çok göze alınabilir belki yüksek ihtimal bir şey olmaz ama sıkıntı çıkarsa da Hepsiburada ve Amazon kendi sattığı ürünler de iade süreçleri çok rahat ilerliyor @MattJohn yakın zamanda omen aldı mesela şu an iade işleri ile uğraşıcak bakalım ne çıkacak belli değil:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam siz peşin alma durumunuz var mı taksitle mi kesin
Peşin de alabilirim ama fiyat değişmeden taksit yapılıyorsa daha iyi olur benim için peşin alırsam zora sokarım kendimi.
Sizin attığınız ürünle benim attığım ürün aynı gibi duruyor sadece ürün kodu ve satıcı farklı fark nedir anlamadım mesela

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam zaten kaç aydır beynim sulandı laptop işi gerçekten çok boktan masaüstü kur gitsin rahat ama masaüstü kullandım artık laptopa ihtiyacım var o yüzden laptopa geçiyorum
Vallahi hocam, senle aynı şeyi hissediyorum. Tam bir laptopu beğeniyorum illaki bir şeyi çıkıyor, şu ana kadar hiçbir sorunu çıkmayan ve beğendiğim bir laptop var onun da fiyatı azıcık pahalı, 125K :D

Emsal

80+ Silver
Peşin de alabilirim ama fiyat değişmeden taksit yapılıyorsa daha iyi olur benim için peşin alırsam zora sokarım kendimi

Geçenlerde mediamarkt de bu ürün 56k ya satılıyordu bu ilan sahibi toptan almış kendisi satıyor şu an mediamarkt değeri 68k eğer garanti süreci mediamarkt de devam edecekse ki öyledir yüksek ihtimal bana kalırsa düşünülebilir ürün 16 inch 4060 ama premium bir cihaz yani uzun süreli kullanım için kaliteli batarya süresi vs legionlar özellikle de amd işlemcili olunca tam performans ve kalite laptopları bu da düşünülebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,446
Üyeler
157,242
Son üye
dgrg
Top Bottom