Neler Yeni

Öneri Lenovo Msı Asus Rog Laptop Hangisi Alınmalı

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bende bunun üstü var, İ9 ve 4070 li olan Nebula Ekran G18

cihazın mühendislik hatası şu %90 üründe bu sorun var yeni nesilde. Cihazın güç yönetimi hiç iyi değil. Açılır kapanır MSI gibi Power limit konmamış cihaza bataryası oyun oynarken azalıyor bir süre sonra pil ömrü mahfoluyor kullanılmaz hale gelirse pil cihaz performansının %30 unu kaybedeceksiniz. Pil maliyetleri 8000₺ serviste. yeni nesil Asus cihazlara yan sanayi pil de takılmıyor artık. dert.

ben kendi cihazım için önlemler aldım fakat yani sürekli elle ayar yapmak yoruyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

tavisyem de bu olur 4070 ve R9 o kadar iyi bir ikili değil o fiyata. Aradaki farka aynı kasayı toplarsın zaten.

bunu sakın almayın aman aman. Bunun durumu ROG dan vahim.

bu da baya iyi

değil

4060 4070 4080 hepsi 100W ne yazarlarsa yazsınlar 1V limitli geliyorlar.
Reis açıkladığın için teşekkür ederim ama gerçekten kafayı yemelik durumdayım çok kararsızım bütçe de her şeyde sıkıntı çıkıyor. Ekran küçük olsun istemiyorum sonuçta bunu tek seferde alıcaz değişimi veya eklemesi olacak bir şey değil. Ssd düşük olur slot olur eklenir değişir ama ekran büyük olması tercihim. Bana bi yardımcı ol kaç aydır eziyet çekiyorum resmen

Emsal

80+ Silver
Biliyorum bu çok daha premium olanı onun için pahalı zaten 3060:)

Giriş segment nitro 5 victus loq vs
Orta segment nitro 16 vs
Orta-üst dell 5530 ,helios neo, omen vs
Üst segment msi bazı modeller legion predator helios(neo ön eksiz) vs denebilir

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Biliyorum bu çok daha premium olanı onun için pahalı zaten 3060:)

Giriş segment nitro 5 victus loq vs
Orta segment nitro 16 vs
Orta-üst dell 5530 ,helios neo, omen vs
Üst segment msi bazı modeller legion predator helios(neo ön eksiz) vs denebilir
Aldığım acer 40k dı onun iadesini bekliyorum ardından üstüne az daha koyup alıcam ama hala bulamıyorum kararsızım. Asos rog iyi derlerdi arkadaşta açıklama yaptı ondan da ümidi kestim

Zerdustra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Çetin
benzer fiyata omen var ama çok yorum göremedim. Alınır mı?

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Ben acerdan uzak duruyorum şu saatten sonra da omenla ilgili çok kötü yoruma denk gelmedim

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
arkadaş çok memnun
derinlemesine incelememiştir, düz kullanıcıdır. 2 yıl geçsin sonra yorumlarına bak.

Bu mu hocam sizdeki? Efsane gözüküyor :D
Tam bu değil amerika versiyonu, benimkisi değişimle geldi. Çerçevesi metal ile güçlendirilmiş olanı. Evet ama donanım aynı.

alınır

Emsal

80+ Silver
derinlemesine incelememiştir, düz kullanıcıdır. 2 yıl geçsin sonra yorumlarına bak.

Tam bu değil amerika versiyonu, benimkisi değişimle geldi. Çerçevesi metal ile güçlendirilmiş olanı. Evet ama donanım aynı.

alınır
Çok uzun süre kullanmamış olabilir ama iyi kullanıcı hocam sürekli iç içe bayağı da bilgisi var forumdan zaten:)

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

alınır
Hocam valla karar veremedim daha. Hepsiburadada 6 aya kadar faizsiz taksit kampanyası da oluyor bazı ürünlerde gerekirse bütçeyi biraz arttırıcam. 40k iade parası gelicek üstüne de ekleyip sağlam bişi istiyorum yardımcı olursan sevinirim

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Asus Rog strix g17 veya g18 lere bakabilirsiniz kalitelidir bütçe çıkarsa Ailenwarelar var çok sağlam laptoplardır Ailenware lar

MSI Pulse 17 lerde güzeldir şu tarz işlemcilere bakmayın anakartı normal işlemciyi kaldırmadığı veya çok ısındığı için kırpılmış oluyor (örn: i5 12450H)

Bu tulpar clevo kasalı hocam sanırsam klavyesindeki f tuşları yukarıda yazılı olursa clevo çıkabiliyor

Bu fiyat bandında sadece model söylemeyi seviyorum çünkü seçenek aşırı fazla hata yapsam karşı taraf zararlı çıkar en iyisi kendisinin bakması

Son düzenleme:

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Asus Rog strix g17 veya g18 lere bakabilirsiniz kalitelidir bütçe çıkarsa Ailenwarelar var çok sağlam laptoplardır Ailenware lar

MSI Pulse 17 lerde güzeldir şu tarz işlemcilere bakmayın anakartı normal işlemciyi kaldırmadığı veya çok ısındığı için kırpılmış oluyor (örn: i5 12450H)

Bu tulpar clevo kasalı hocam sanırsam klavyesindeki f tuşları yukarıda yazılı olursa clevo çıkabiliyor

Bu fiyat bandında sadece model söylemeyi seviyorum çünkü seçenek aşırı fazla hata yapsam karşı taraf zararlı çıkar en iyisi kendisinin bakması
Reis mesela bi laptop atıcam şimdi satıcı veya siteyle sıkıntı çıkar diye Hepsiburada üzerinden al dedi arkadaşlar ama arada 8000TL fark var az bi rakam değil. Hepsiburadada 6 aya kadar faizsiz taksit yapılan ürünler var bir şekil şu işi halledelim https://m.n11.com/urun/asus-rog-str...zustu-bilgisayar-42418613?magaza=gamers-arena

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
979,542
Üyeler
154,950
Son üye
SdtCngz