Neler Yeni

Öneri Lenovo Msı Asus Rog Laptop Hangisi Alınmalı

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Bende lenovo incelerken ekran boyutu gözüme takıldı 64gb ram var çoğu özellik iyi ama sene olmuş 2024 o ekran boyutu bu fiyata olmamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

512gb ssd yetmez gibi geliyor bana hep 1tb olunca da hep fiyat farkı yüksek oluyor kararsızım. Bide ekranlar hep küçük
Hocam ekran kartı ve işlemciyi önplanda tutun, ram ve depolamayı daha sonra da yükseltirsiniz.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
An16 41

Bazı laptoplarda yükseltmek için ekstra slot var haklısınız ekran boyutu kafama takılan konu sene olmuş 2024 hala küçücük ekranlar
Hocam 15-16-17 inç te olsa bir süre sonra küçük gelecek. Küçük geldiği için monitör aldım ben mesela.

soul

80+ Silver

Bu model alınabilir sadece 16 gb ram ister, ısınma sorunu da olmaz büyük ihtimalle bu nesil işlemciler gerçekten ısınmıyor çünkü.
son nesil işlemciler hayvan gibi watt çektiği için cayır cayır yanıyor.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
bahsettiğim modelmiş. hoş olmamış.
Aralık ayında falan aldım ilk laptopu kuzenim dedi biraz daha koy rog strix al dedi ama param yoktu o zamanda pahalıydı hala çok pahalı ama keşke alsaydım diyorum

Hocam 15-16-17 inç te olsa bir süre sonra küçük gelecek. Küçük geldiği için monitör aldım ben mesela.
17.3 lük msı laptop buldum özellikler falan iyi geliyordu gözüme bi baktım 40w ekran kartı kaçtım hemen

soul

80+ Silver
Aralık ayında falan aldım ilk laptopu kuzenim dedi biraz daha koy rog strix al dedi ama param yoktu o zamanda pahalıydı hala çok pahalı ama keşke alsaydım diyorum

17.3 lük msı laptop buldum özellikler falan iyi geliyordu gözüme bi baktım 40w ekran kartı kaçtım hemen
msı alınmaz asla 70k dan aşağı msı düşünme zaten kimse düşünmesin çünkü.
o fiyatlardaki kasalar çok kötü.
msı en kötü vector serisi alınır. kaldı ki o da bir hayli ısınıyor intel işlemcili olduğu için.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Bu model alınabilir sadece 16 gb ram ister, ısınma sorunu da olmaz büyük ihtimalle bu nesil işlemciler gerçekten ısınmıyor çünkü.
son nesil işlemciler hayvan gibi watt çektiği için cayır cayır yanıyor.
7ms çok yüksek değil mi ekran kartı kaç w onu da göremedim

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
çok değil aslında ki hissetmezsin bile. 140w büyük ihtimelle. omen serisinde kırpma olmaz şüphen olmasın.
Victus serisini hiç beğenmedim ben zaten hep bi yerlerde hile hurda var gibi yüzlerce model çıkarıyorlar kime kaptırırlarsa

soul

80+ Silver
Victus serisini hiç beğenmedim ben zaten hep bi yerlerde hile hurda var gibi yüzlerce model çıkarıyorlar kime kaptırırlarsa
evet o modelde sırt ısınmasın diye kırpılma var bazı modeller var maksimum performansta çok serin çalışıyor.
hp omen serisi üzmez asla ama almadan önce iyice araştır pek hakim değilim bu modele çünkü.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
evet o modelde sırt ısınmasın diye kırpılma var bazı modeller var maksimum performansta çok serin çalışıyor.
hp omen serisi üzmez asla ama almadan önce iyice araştır pek hakim değilim bu modele çünkü.
Kendi sitelerine de baktım store sitelerine de baktım kaç w olduğu yazmıyor.

Top Bottom