Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Lenovo R25i-30 / 180 Hz 0.5 ms IPS - 3.999 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ertuğrul
Valla eleştiri olacak ama Abdullah paylaşmasa mevcut satışın yarışı olmazdı. Kağıt üstünde güzel monitör lakin bu ay iyi diyecegimiz monitörler 3-4 k arasında yoğunlukla görüldü. Taş çatlasın 4.5 dan alıcı bulabilecek bı monitör. Ahım şahim bı iskonto söz konusu değil. Alanlara hayırlı olsun.

thebatman

80+
HP Omen 25İ yeni almış biri olarak sırf meraktan satın aldım bende gelmesini bekliyorum :unsure:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,140
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Valla eleştiri olacak ama Abdullah paylaşmasa mevcut satışın yarışı olmazdı. Kağıt üstünde güzel monitör lakin bu ay iyi diyecegimiz monitörler 3-4 k arasında yoğunlukla görüldü. Taş çatlasın 4.5 dan alıcı bulabilecek bı monitör. Ahım şahim bı iskonto söz konusu değil. Alanlara hayırlı olsun.
Black friday günü bile böyle düşünmeden neden boş boş yorum yaparsınız anlamam. Bir bak bakalım 1-2 ay sonra o fiyat ne olacak hem herkesin bu monitöre yönelmesinin ana temeli indirimden daha çok bu özellklerde 3999'a monitör olmamasıydı. 24.5" - 180hz - full pivot - ips - 0.5ms - 2x3w speaker.

Hem lütfen bu kadar kasmayın hepsiburada kolay iade yöntemi ile kapınızdan gelip alırlar.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ertuğrul
Black friday günü bile böyle düşünmeden neden boş boş yorum yaparsınız anlamam. Bir bak bakalım 1-2 ay sonra o fiyat ne olacak hem herkesin bu monitöre yönelmesinin ana temeli indirimden daha çok bu özellklerde 3999'a monitör olmamasıydı. 24.5" - 180hz - full pivot - ips - 0.5ms - 2x3w speaker.

Hem lütfen bu kadar kasmayın hepsiburada kolay iade yöntemi ile kapınızdan gelip alırlar.
Eleştiri hocam bu, boş yorum değil. Daha önce de tartıştık seninle ne desem ban yiyeceğim en iyisi haklısın 😊

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Furkan örnek
Benimkide teslim edildi eve geçip test yapıp paylaşırım görüşlerimi

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Eleştiri hocam bu, boş yorum değil. Daha önce de tartıştık seninle ne desem ban yiyeceğim en iyisi haklısın 😊
Düşünmeden ağzına geleni konuşana boşboğaz derler, saçmalanın adı eleştiri olmuş ne hoş dünya.

thebatman

80+
Yeni mi aldınız hocam? Özellikle ikisi arasındaki karşılaştırmayı merak ediyorum.

Bekliyorum hocam.
Yeni aldım hocam normalde bugün gelmesi gerekirdi dün verildi kargoya çünkü. Ama belliki bir yoğunluk var şubede bekliyor belki öğlen bir ümit gelir diye bekliyorum olmadı yarın kesin gelir bakalım. İkisini yan yana koyup bir kıyaslama yapıcam gelince.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,140
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Aydın Zafer
Yeni aldım hocam normalde bugün gelmesi gerekirdi dün verildi kargoya çünkü. Ama belliki bir yoğunluk var şubede bekliyor belki öğlen bir ümit gelir diye bekliyorum olmadı yarın kesin gelir bakalım. İkisini yan yana koyup bir kıyaslama yapıcam gelince.
La gidip şubeden alsana bende öyle yaptım.Kurye mi beklenir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom