Neler Yeni

LGS yaklaşıyor çok stresliyim

Reav

80+ Silver
Arkadaşlar LGS yaklaşıyor ve çok strese girdim hem yazılılar hem LGS hala matematiği yapamıyorum. Ne yapacağım hiç bilmiyorum😢.
Eğer lgsne güvenmiyorsun yüksek almaya çalış yazılılardan ama sana şunu söyleyeyim yüksek puanlı bir liseye gidersem hayatım çok iyi olacak diye düşünme sonrasında depresyona girersin şehirimin en yüksek puanlı listesindeyim.
Dik durmayı öğreneceksin her koşulda LGS kadar boş bir sınav yok 9 a geçince anlayacaksın zaten.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Ne gibi - yön hocam?
Şuan meslek lisesindeyim Gözlemlerim bu şekilde Hocalar aynı diğer okullardaki gibiler ortaokulda nasılsalar ordada öyle ama fazla acımasızlar oradakiler not için pek yardımcı olmuyorlar daha fazla derse giriyorsun benim her cuma günleri atölyede Laboratuvarda Vakit geçiriyorum derslerin çoğunluğu orada 10 sınıfta ise bu 2 güne yükselecek ve çıkış saati 16.30 ayrıca bütün dersler blok yani 2 ders birlikte geçiyor 2 ders bittimi 10 dakikalık tenefüs oluyur haliylede canını sıkıyor üst üste aralıksız ders dinlemek, en kötü yanlarından biri ise hani vasıfsız insanlar olur ya orda ondan çok var arkasına güvenen çok var zorbalık yapan çok var zorbalığa kötülüğe gelemiyorsan mecbur kavga ediyorsun kendini havalı sananlar çok var Ve eğer yakışıklıysan veya uzun saç bağlıyacaksan ordada hem hocalardan hemde vasıfsız öğrencilerden dalga konusu olabiliyorsun hocalar izin vermiyor kıskanan vasıfsızlar ise dalga geçtiğini sanıyor halbuki takmıyorum kıskandığını nerden biliyorsun dersen bana 2 hafta gülen çocuklar 3-4 çocuk diğer hafta benim saçım gibi yapıp geldiler dahasıda var neyse girmiyim oralara hoca mevzusunda ise korkmana gerek yok bu konum var incele istersen https://forum.donanimarsivi.com/konu/okulda-dert-oldum-ne-yapmaliyim.897507/

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam ayıp ettiniz ben bur da moral bekliyorum siz meslek lisesi diyorsunuz.
hocam konu açacağına ders çalış konu açarsan tabi dalga geçerler minimum 16 matematik yapman gerek nitelikli okula gitmek için

grasdiyas

80+ Silver
Ailem Anadolu altı gidemezsin diyor Meslek kötü diyorlar
ortam kötü o yönden istemiyor olabilirler haklılar bişey diyemeyeceğim ortam konusunda anadoluda rahat edersin ha mesleğe düşersenden bişey olmaz çokta önemli değil zaten meslek daha iyi stress konusunda bişey diyemeyeceğim obp iyi sayılır kötü bi okula düşüceğini sanmam

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Arkadaşlar LGS yaklaşıyor ve çok strese girdim hem yazılılar hem LGS hala matematiği yapamıyorum. Ne yapacağım hiç bilmiyorum😢.
Dstum artık fazla bı katkı saglayamazsın kendine ortalaman iyiyse adresinde güzel ortalama ile alan varsa o okula gidebilirsin oda yoksa büyük ihtimal meslek lisesine gitmek zorunda kalacaksın ama kendi halinde ota b.ka karışmayan kavgacı bir kişi degilsen gastıronomi bölümü olan meslek lisesine gitmeni öneririm kavgacı tipler yok normal insanların bulunduğu bir bölüm ben orada okudum gelecekte iş imkanida diğerlerine göre biraz daha kolay ve eğlenceli ama sana kalmış

Top Bottom