Neler Yeni

LGS yaklaşıyor çok stresliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Korucuklu
Arkadaşlar LGS yaklaşıyor ve çok strese girdim hem yazılılar hem LGS hala matematiği yapamıyorum. Ne yapacağım hiç bilmiyorum😢.

M_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mustafa Eren
Denemelerin ne alemde dostum?

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,378
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,913
İsim
Emir
Çok takılma lgsye boş bir sınavdan ibaret desem yeridir.Obp puanın yüksek ise yeni yapılmış anadolu liselerine girersin.Bu saatten sonra fen lisesi gelmez.Bu puanlada yerleşmek yerine ortalaman 90 üzeriyse ortalamayla gir kafana çokta takma

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Korucuklu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkcası bu saatten sonra yapabileceğin çok bişey yok ortalaman yüksekse ortalamayla alan liseleri düşünebilirsin

Çok takılma lgsye boş bir sınavdan ibaret desem yeridir.Obp puanın yüksek ise yeni yapılmış anadolu liselerine girersin.Bu saatten sonra fen lisesi gelmez.Bu puanlada yerleşmek yerine ortalaman 90 üzeriyse ortalamayla gir kafana çokta takma
Sağ olun.

Aykut D.

80+ Gold
Meb yerleştirme sistemi çok saçma ya 380 puan almıştım lgs'den meslek lisesine atmıştı :D .

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,378
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,913
İsim
Emir
Meb yerleştirme sistemi çok saçma ya 380 puan almıştım lgs'den meslek lisesine atmıştı :D .
Açıkçası ben lgsye girip sallamıştım.Obp 94.7 myidi neydi girdim bi anadolu lisesine şu an açıktan mezun oldum.

Aykut D.

80+ Gold
Top Bottom