Neler Yeni

🔥İndirim Lian Li Lancool 216 Mesh 2.799,00 TL

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cevdet Suna
Bu kasanın aynısı bende var.Muhteşem soğutuyor.Ağır ve tok.Neredeyse her yeri mesh panel.Kasada yok yok.Her şey düşünülmüş.Parçalar yapboz gibi sökülüp takılabiliyor en güzel yanı bu.Kablo saklama alanları fazlasıyla iyi.Alta 2 fan, üste 3 fan ve kasa arkasına ekstra aparat ile 1 fan daha takılabiliyor.Kesinlikle premium bir kutulaması var.Eksi yönleri: fanlar yüksek rpmde çok gürültülü %50 en makulu.Üstte filtre yok.Kasa acayip toz tutuyor.Önü 2 günde hemen toz oluyor.Benim gibi fanları ve sıvı soğutucuyuda tam bir set halinde yapma düşünceniz var ise fanları çok pahalı sıvı soğutucusuda öyle.İşçilik konusunda kalite kontrol sıkıntısı var gibi.Bendeki kasa fabrikadan altta bir çizik ve yanda da küçük bir ezik var şeklinde gelmişti.Kargoyla alakalı durum değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bırakın bu fiyatı 7500 TL ye kadar olan tüm kasalar içerisinde daha iyi kasa bulamazsınız onuda söyliyim.Direk al geç dua edersiniz.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Berat fatih
bu kasaya niye herekes faw lamış anlamadım kasa çok kötu büyük fanı var diye mı anlamadım

Robius

80+ Bronze

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Şu toz olayına nasıl bir çözüm bulaibliriz?

Biraz filtre bakındım da TR'de stok kalmamış.
Aliexpress'te buldum ama 545 lira diyor Lian Li'nin orijinali sanırım.
Hoş 100 liraya da var onlardan alsak kurtarır mı acaba.
Ya da metrelik alıp kendim falan kescem boyuta göre artık :D

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Cihan Bozkır
Elimde zamanında İbrahim 'in paylaştığı Darkflash dk431 var. Onun yerine bunu alıp kullanmaya değer mi sizce?
@Ckribrahim Hocam senin görüşün nedir?

Bu arada Amerika'da lian li lancool 3 120 dolara satılmış. Sanki ileride bizde de makul fiyatlara satılır gibi geliyor. Bizdeki şu anki fiyatlar çok saçma. Uzun vadede daha büyük bir kasayı daha makul fiyata alıp evladiyelik kullanmak daha mantıklı gibi geldi.

Son düzenleme:

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
atacan atmaca
Dünyanın en iyi kasası

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
SERCAN UZUN
Cidden çok kaliteli kasa, hemen hemen bir kasadan beklediğin herşeyi karşılıyor.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Batuhan Divrik
Gece gece 2800 TLa girdi teşekkürler :D Toz filtresi olmaması eksi kendi kasamdaki toz filtrelerini kullanabilir miyim sizce ?

Geçtiğimiz hafta Phanteks ECLIPSE G360A almıştım. Sistemi de bu kasaya montajladım. Arctic 360 üst tarafta 360mm desteği olmasına rağmen sığmadı. Keşke bu kasayı alsaymışım fazlasıyla pişmanım. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. Kablolama vs de Phanteks kasada çok iyi değil hatta baya kötü.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Elimde zamanında İbrahim 'in paylaştığı Darkflash dk431 var. Onun yerine bunu alıp kullanmaya değer mi sizce?
@Ckribrahim Hocam senin görüşün nedir?

Bu arada Amerika'da lian li lancool 3 120 dolara satılmış. Sanki ileride bizde de makul fiyatlara satılır gibi geliyor. Bizdeki şu anki fiyatlar çok saçma. Uzun vadede daha büyük bir kasayı daha makul fiyata alıp evladiyelik kullanmak daha mantıklı gibi geldi.
Alınabilir ama çok fark etmez. Phanteks g360A da alınabilir.

originn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bahadır
Kendim Kullanıyorum çok iyi kasa

WhatsApp Image 2024-03-12 at 16.53.59.jpeg

Top Bottom