Neler Yeni

Lise İçin Öneri verin

_BlacKWoLF_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Muhammed Affan Öztürk

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Sınav sonuçların hariç o kadar farklı bir yer değil

formica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda
Merhaba, lise gelecekte hatırladığın ve "var ya o günleri bir daha yaşasam" dediğin okul düzeyi olacak. Bu günleri olabildiğince verimli geçirmeye çalış hem akademik olarak hem de sosyal olarak. Sosyal ve kültürel olarak 9. sınıfta sosyalleş, gez toz, spor yap, kitap/dergi oku, genel kültürünü arttıracak şeyler yap akademik açıdansa 9'u hiç boşlama 9 ilk başlarda kolay gelir ancak sonradan lisenin ortaokula benzemediğini gösterir bu nedenle derslerini kaçırmayıp konuları öğren ve konular hakkında soru çözerek pekiştir 10'a geçerken 9'dan konu bırakma bir 10. sınıf olarak tavsiyelerim bunlar, umarım lise hayatın güzel geçer:)

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Ortaokul arkadaşlarımın 1 2 siyle konuşuyorum şuan. Hepsi bir garip geliyor bana okuldakilerin. Hepsi kız için herşeyi yapacak tipler. :D
Sevmiyorum şu Türkiye'nin ergenlerini yav hepsi sanarsın mafya :DDAnlatabiliyomuyum biliderr :D Hepsi bu tip bunlar daha çok meslek lisesinde barınabilen kertemeyenkele türü

ozhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Özhan
bad boylar bad gırller falan var ıste anlarsın ya hawalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
1 Herkesi arkadaşın sanma 2 Özel bilgilerin kesinlikle verme 3 sevgili yapma 4 hocalar ile aranı iyi tut 5 matematik çok çalış

Top Bottom