Neler Yeni

Logo yapmaya çalışıyorum sizce nasıl

yldr37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yıldıray Yıldız
onu bay döner markası için söylememiştim bay döner logosundaki döner biraz daha iyi olabilir bence ama düşününce ilk logolar için bence gayet başarılı
Adobe İllustrator programını öğrenmeye çalışıyorum ve onu yapabildim teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,547
İsim
Memati Baş
ben beğendim ama ALLAH Aşkına değiştir kanka şunu.
1661695258388.png

yldr37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yıldıray Yıldız

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
logo işine girmek istiyorum harçlık gibisine benim gözüme güzel geldi ama sizinde bi fikirini almak istedim, sonuncu fotoğraf biraz piksel üzgünüm. Daha çok yazı ve logoyu ayrı yapıyorum kullanılabilirlik açısından

Bu daha çok tabela tasarımı gibi görünüyor. Ama ortadaki döner kısmı daha çok Asya mutfağını andırıyor.
Font boyutu biraz daha ortalanır ve ortadaki biraz daha dönere benzetilirse, al koy dükkanın girişine.
1661697705454.png

Genel olarak kötü değiller. İleride çok daha iyisini de yaparsın.
Ama harçlık istiyorsan, ikinci yorumdaki gibi tasarımlar yapman, globali takip etmen ve kendini geliştirmen iyi olabilir.
Yerli piyasayı biliyorsun, TL kazanmak artık çoğu tasarım işinde yeterli olmuyor.

yldr37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yıldıray Yıldız
Bu daha çok tabela tasarımı gibi görünüyor. Ama ortadaki döner kısmı daha çok Asya mutfağını andırıyor.
Font boyutu biraz daha ortalanır ve ortadaki biraz daha dönere benzetilirse, al koy dükkanın girişine.
Alıntıyı görüntüle

Genel olarak kötü değiller. İleride çok daha iyisini de yaparsın.
Ama harçlık istiyorsan, ikinci yorumdaki gibi tasarımlar yapman, globali takip etmen ve kendini geliştirmen iyi olabilir.
Yerli piyasayı biliyorsun, TL kazanmak artık çoğu tasarım işinde yeterli olmuyor.
bionluk sitesine girmeyi düşünüyordum ama haklısın fiverre kayıt olmak daha mantıklı dolar ile satarım ama daha satışa geçmeyi düşünmüyorum belki bir hafta sonra biraz daha gelişmem lazım adobe illustrator programını biraz daha öğrenmem lazım ilk başta dediğin gibi font boyutu, dönerin şekli müşterinin revizelerine göre değiştirilebilir teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kendini geliştirmen gerekiyor gibi gözüküyor. İnsanlardan bedava iş istemek yerine kendi kendine ödev verip logo yaparsan senin için daha iyi olur. Direkt çizmeye geçmek yerine önce logolar hakkında teknik bilgileri araştırabilirsin. Düzgün bir çizgi ve orantıyla ve tabii ki daha çok çalışarak zamanla tarzını oturtmuş olursun.

yldr37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yıldıray Yıldız
Kendini geliştirmen gerekiyor gibi gözüküyor. İnsanlardan bedava iş istemek yerine kendi kendine ödev verip logo yaparsan senin için daha iyi olur. Direkt çizmeye geçmek yerine önce logolar hakkında teknik bilgileri araştırabilirsin. Düzgün bir çizgi ve orantıyla ve tabii ki daha çok çalışarak zamanla tarzını oturtmuş olursun.
teşekkür ederim evet haklısın aslında ilk başta abimle online giyim mağazası açmak için logo yapıyordum ve çok hoşuma gitti eğlencesine birkaç logo yapmaya çalıştım isimlerdende belli zaten çapkın,muzaffer gibi arkadaşlarıma gösterdim çok beğendiler bende bu işten para kazanmak istedim ama önce foruma danışmak istedim dış bir görüş almak niyetiyle iyikide açmışım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konudan bağımsız monitöründen memnun musun ben de almayı düşünüyorum da
memnunum 2 sene oldu galiba bi sıkıntı yok oyunlarda vesayre çok iyi 60 hz leptoptan 27 inç 144 hz monitöre geçmek tabikide güzel öneririm.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
emirhan

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
uğraşa uğraşa kaliteye doğru hadi bol şanslar şimdiden.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Biraz basit ama fena değil. Turizm değil miydi? :D

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru