Neler Yeni

LoL e başlıyorum nasıl bir oyun olduğu hakkında fikrim yok

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
Sizce bu zamanda oyuna başlanır mı? Ara sıra videolarını görüyordum bu aralar çok karşıma çıkınca oynayasım geldi. Bağımlı ettiği doğrumu

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer
Ekip falan yoksa tek başına sinir olur çıkarsın. İlk başta yeni karakterler kombolar falan öğrenmek güzel gelebilir ama sonradan en basit şeyi bile yapamayan adamlarla oynamak zorunda kalacaksın. Sinir olup olup çıkacaksın ama tekrar tekrar gireceksin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hamza yaman
Sizce bu zamanda oyuna başlanır mı? Ara sıra videolarını görüyordum bu aralar çok karşıma çıkınca oynayasım geldi. Bağımlı ettiği doğrumu
İlk başlarda keyifli olacak bir şeyler öğrenmek. Eğlenceli olacak. Sonra minimum yeterliliğe ulaşacaksın işte oradan sonrası bol çukuru. Bence kendine bunu yapma.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,860
İsim
Emre
Discord
necromancerr
YAPMA YAPMA YAPMA YAPMA YAPMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6 senedir oynuyorum bataklık gibi oyun ypama

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Korkuttunuz beni oyundan 1-2 el atsam bağımlı olmam heralde videoları görüp meraktan oynayasım geldi oyun bağımlılığımda yok zaten

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Anıl Aykın
Tek giriyorsan sıkıntı, tek başına kolay kolay keyif alamazsın.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
1 kere oynayıp silicem oyunu beğensemde beğenmesemde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular