Neler Yeni

Yardım LoL neden bukadar kötüleniyor sizce oynanırmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kaan Yurtaçan
Çoğu arkadaşım ve çevremdekiler League Of Legends oynamamamı ve asla başlamamam gerektiğini söylüyor ama bende çok merak ediyorum sizce başlamalımıyım dedikleri kadar bağımlılık yaparmı bunun gibi detayları anlatabilirmisiniz.

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Efe çiçek
5 yıldır lol oynuyorum oyun güzel ama çevresi aşırı kötü tavsiyem internetin iyiyse avrupa(euwest) sunucusunda oyna tr serverına hiç bulaşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kaan Yurtaçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 yıldır lol oynuyorum oyun güzel ama çevresi aşırı kötü tavsiyem internetin iyiyse avrupa sunucusunda oynaman tr serverına hiç bulaşma
teşekkürler dediğini dikkate alacam :)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Mehmet Aslan

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Çoğu arkadaşım ve çevremdekiler League Of Legends oynamamamı ve asla başlamamam gerektiğini söylüyor ama bende çok merak ediyorum sizce başlamalımıyım dedikleri kadar bağımlılık yaparmı bunun gibi detayları anlatabilirmisiniz.
11 yıllık oyuncuyum çok küçük yaşta başladım ilk zamanlar öğrenme evresi çok zevkli geliyor chate yazı yazmayı bile bilmiyorsun o derece küfür yok dert yok eğlenceye oynuyorsun 2. Evre öğrendikten sonra evresi bu evrede oyyny öğrenmiş her el minimum 10 kill almaya başlıyorsun zaten başlangicta kimse sup almıyor yani destek bu destek rolü genelde kimseyi öldürmez killeri takım arkadaşlarına bırakır ve onları korur onlar için kendini öldürür neyse bu 2. Evrede oyunu öğrenmeye başlıyorsun ve ilk dereceli oyununa giriyorsun bi bakıyorsun dereceli oyunda herkes çok ciddi oyunlar daha zorlu geliyor ve zevk doruğu sınırları aşıyor ancak kötü oynadığında takımının ve rakibinin zorbalığina uğruyorsun bu hem üzüyor hem hırs biriktiriyor bundan sonra 3. Evre geliyor artık 2 yıllık bir oyuncusun oyunda kendini hergun gelistirme yeni roller deneme yeni karakterler deneme evresindesin ve artık iyi oynuyorsun ve ciddisin takımında biri birazcık küçük hata yapsa adamın tüm manevi değerlerine sövüyorsun bundan sonraki evreler sayfa kurallarına karşı evreler :D o yüzden yaşayıp görmen lazım kısaca başlama başlatma.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Oynamayın şöyle oyunlar zaman kaybı sadece

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ege
oyun güzel olay kullanıcı kitlesiyle de alakalı değil dümdüz türk olması herkesin valoda da aynı muhabbet varsa başka sadece türklere özel bir oyun oynamanı tavsiye etmem sinir krizi geçirtirler

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Mustafa Aydın
sinir hastası olmak istiyorsan başla

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Ekibin yoksa rakibin 9 kişi oluyor. Bu yüzden tek girmiyorum. Eğlencesine oynayabileceğini düşünüyorsan sıkıntı yok fakat kendimi tutamam dersen elinde ortadan delinmiş monitörü tutarsın.

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Efe çiçek
11 yıllık oyuncuyum çok küçük yaşta başladım ilk zamanlar öğrenme evresi çok zevkli geliyor chate yazı yazmayı bile bilmiyorsun o derece küfür yok dert yok eğlenceye oynuyorsun 2. Evre öğrendikten sonra evresi bu evrede oyyny öğrenmiş her el minimum 10 kill almaya başlıyorsun zaten başlangicta kimse sup almıyor yani destek bu destek rolü genelde kimseyi öldürmez killeri takım arkadaşlarına bırakır ve onları korur onlar için kendini öldürür neyse bu 2. Evrede oyunu öğrenmeye başlıyorsun ve ilk dereceli oyununa giriyorsun bi bakıyorsun dereceli oyunda herkes çok ciddi oyunlar daha zorlu geliyor ve zevk doruğu sınırları aşıyor ancak kötü oynadığında takımının ve rakibinin zorbalığina uğruyorsun bu hem üzüyor hem hırs biriktiriyor bundan sonra 3. Evre geliyor artık 2 yıllık bir oyuncusun oyunda kendini hergun gelistirme yeni roller deneme yeni karakterler deneme evresindesin ve artık iyi oynuyorsun ve ciddisin takımında biri birazcık küçük hata yapsa adamın tüm manevi değerlerine sövüyorsun bundan sonraki evreler sayfa kurallarına karşı evreler :D o yüzden yaşayıp görmen lazım kısaca başlama başlatma.
çok iyi özetlemişsin eline sağlık xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

her oyunda dereceli vardır dereceli girersen 2x daha çok toxiclenme olasılığın var tr serverında 5x daha fazla toxiclenirsin olasılık yok net

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
bırakın şöyle şeyleri adamların oyununa gelin war thunder oynayın bağımlısı olacaksınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kaan Yurtaçan
herkese teşekkürler yardımınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

bırakın şöyle şeyleri adamların oyununa gelin war thunder oynayın bağımlısı olacaksınınz
oynamayı planladım fakat karışık geldiği için oynamadım rehber videolarıda yetmedi

Top Bottom