Neler Yeni

Machenike G5 pro 864₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emin ÖZTOPRAK
Dostlar indirim oranı baya ciddi gibi sizce alınır mı ilk kez gamepad alcam sadece pc de kullanacağım steam oyunlarını oynamak için.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 864,88TL 70% İndirim | Gamepad kablosuz oyun kontrolörü Machenike G5 Pro Elite Hall tetik Joystick mecha-dokunsal düğmeler anahtarı PC Android IOS için

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Aşko Kuşko
Dostum ödeme adımında 1300 küsür lira oluyor vergiyle. Alınır gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emin ÖZTOPRAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir satıcı da 811₺ ye düştü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce bu mu yoksa az daha verip garantili bir şekilde taksitli ödemeli msi gc30 v2 mi ?

Ekler

• IMG_6983.png
    IMG_6983.png
    130.1 KB · Hit: 136

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Erdem çay

Sizce bu mu yoksa az daha verip garantili bir şekilde taksitli ödemeli msi gc30 v2 mi ?
Sanırım vergi kısmını görmüyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emin ÖZTOPRAK
Görüyorum kral toplamınıda yazdım ve görsel de yükledim.

Fiyatı dolara çevirince eğer 22.95 olarak görünmüyorsa kolu favorilere ekleyip arama yerinde aratın, bir süre sonra 22.95'e görünmesi gerekiyor fiyat olarak. Anasayfadaki %70 indirim yazan yerden de 24AN02 kodlu kuponu alın, Cutesliving Store'un %5'lik kupon da var ama nereden aldığımı hatırlamıyorum. Fiyatı da dolara çevirince 1100 lira(33,5 dolar) civarına geliyor banka kuruna göre. Ben dün alırken 33,4'ten almıştı banka kuru. Ayrıca bence aynı fiyat bile olsa MSI yerine bu alınırdı ama arada neredeyse 2 kat fiyat farkı varken MSI'ın garantisindense bozulursa yarın öbür gün başka kol almak daha mantıklı. En büyük sıkıntısı hall effect olduğu için stick drift olmaması lazım ama olur da herhangi bir bozulma olursa buna uygun joystick bulup değiştirmesi zor gibi, şimdiye kadar satan yer görmedim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emin ÖZTOPRAK
Fiyatı dolara çevirince eğer 22.95 olarak görünmüyorsa kolu favorilere ekleyip arama yerinde aratın, bir süre sonra 22.95'e görünmesi gerekiyor fiyat olarak. Anasayfadaki %70 indirim yazan yerden de 24AN02 kodlu kuponu alın, Cutesliving Store'un %5'lik kupon da var ama nereden aldığımı hatırlamıyorum. Fiyatı da dolara çevirince 1100 lira(33,5 dolar) civarına geliyor banka kuruna göre. Ben dün alırken 33,4'ten almıştı banka kuru. Ayrıca bence aynı fiyat bile olsa MSI yerine bu alınırdı ama arada neredeyse 2 kat fiyat farkı varken MSI'ın garantisindense bozulursa yarın öbür gün başka kol almak daha mantıklı. En büyük sıkıntısı hall effect olduğu için stick drift olmaması lazım ama olur da herhangi bir bozulma olursa buna uygun joystick bulup değiştirmesi zor gibi, şimdiye kadar satan yer görmedim.
Fiyatı dolara nasıl çevirebilirim yapamadım

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Umut Şener
Ben vergi dahil 945'e aldım 10 dolar kuponla.İnş gelecek 1 haftaya

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Abdullah

Ben kullanıyorum gayet güzel ve akıcı yalnız yazılım kısmını çince olan sitesinden indirmeniz lazım global sitesindeki sürüm eski ve sıkıntılı ölü alan %3 civarında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,698
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom