Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bi yerde haklı. Technopat tayfa daha bilgili. Yanlış anlaşılmasın. Ama diğer cümleleri yanlış cidden.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak

Mehmet Can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mehmet can
Alıntıyı görüntüle

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler
Bu adamlar niye her şeye sorun çıkarıyorlar ?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Söz uçar yazı kalır hocam sizin hakkınızda bir yerde iftira yalan ve hakaret içeren bir yorum yapılsa ve onu zamanla sizi tanımayan birisi okursa sizin hakkınızda ne düşünür? Bu iş o kadar kolay değil
Bence Ali Güngör ile iletişime geçin kendisi çok iyi birisidir size fazlasıyla yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Komik duruma düşmüşler :D
bir dedikler bir dediğini tutmuyor :D

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bence Ali Güngör ile iletişime geçin kendisi çok iyi birisidir size fazlasıyla yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
Ali Güngör adamdır. Recep Baltaş'ı bilemedim :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ortada yalan yok demedim, yanlış anlamayın. İşin sonunun nereye varacağını merak ediyorum sadece.
Bunların %80'i çocuk sırf bundan ötürü susuyorum doğruyu farketsinler diye kaynaklarla birlikte cevap veriyorum ki doğruyu görsün o da hukuksuz bir adım atmasın istiyorum ama onlar onlara cevap vermemi yanlış anlayıp iyice şımarıp "ooo donanım arşivi bizimle tartışıyor" diyor bu gidişle bu işin sonucu aynen bu kanıt ve kaynaklarla bu işi mahkemeye taşıyacağız. Panelin için söktüm A'sından B'sine kadar gösterdim adam bana hiç yok yere dolandırıcı diyor böyle bir saçmalık var mı? MSI'ın aynı panelde monitörünü inceliyorum kimse sesini çıkartmıyor Gamepower incelemesi olunca yalanın haddi hesabı yok siz hasta mısınız? paranız varsa MSI alsın onu bile Gamepower videosunda gösterdim.

x600.jpg

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bunların %80'i çocuk sırf bundan ötürü susuyorum doğruyu farketsinler diye kaynaklarla birlikte cevap veriyorum ki doğruyu görsün o da hukuksuz bir adım atmasın istiyorum ama onlar onlara cevap vermemi yanlış anlayıp iyice şımarıp "ooo donanım arşivi bizimle tartışıyor" diyor bu gidişle bu işin sonucu aynen bu kanıt ve kaynaklarla bu işi mahkemeye taşıyacağız. Panelin için söktüm A'sından B'sine kadar gösterdim adam bana hiç yok yere dolandırıcı diyor böyle bir saçmalık var mı? MSI'ın aynı panelde monitörünü inceliyorum kimse sesini çıkartmıyor Gamepower incelemesi olunca yalanın haddi hesabı yok siz hasta mısınız? paranız varsa MSI alsın onu bile Gamepower videosunda gösterdim.

Alıntıyı görüntüle
Bide aynı adamlar Monster monitör inceliyor. O da ayrı bir gülünç.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bide aynı adamlar Monster monitör inceliyor. O da ayrı bir gülünç.
Yav aynen aynen işte bunu yapan adamlar bir de o forumda Donanım Arşivi Forum üyelerine koyun diyor adamlar uçmuşlar gerçekten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
992,375
Üyeler
156,915
Son üye
cvbfgtf6575
Top Bottom