Neler Yeni

Mansur Yavaş twitche başlıyor !

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
selam chat

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Amaç gençlerin fikirlerini, dertlerini dinleyip onlarla yakınlaşmak. Sonucunda da oy kazanacaktır elbette. Yavaş yavaş Türkiye geneline oynamaya başlıyor. CB adayı olarak görebiliriz umarım.
başarmış bile

FaruG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
FaruG
Editi yapana helal olsun müq olmuş :D

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
https://twitter.com/mansuryavas06/status/1371101390999859203?s=20
Açıkçası beni çok mutlu etti , yakın zamanda pequen ile yayın yapacakmış .
https://mobile.twitter.com/pqueenn/status/1371084555805986817
Ne düşünüyorsunuz?
güzel bir şey böyle siyasetçilerin twitch'e başlaması.Şahsen ben Mansur Yavaş'ı çok sevmiyorum,böyle canlı yayında görmek iyi olabilir,hele canlı yayınlar böyle 2 saatten uzun olursa güzel olur, siyasetçileri daha iyi tanımış oluruz. Sevmeyenler sevebilir ya da daha da sevmiyebilir,bu yönden gerçekten iyi, çünkü bir insan gidip 3 saat boyunca olmadığı biri olamaz. ya birde ben chat nasıl olucak çok merak ediyorum. Hadi bakalım hayırlı olsun.

RevuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Baran Kabasakallı
Haydi bismillah
Chat'i çok merak ediyorum :ROFLMAO:

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes

232212311

80+
Mansur Yavaş'ın Twitch'te girmesi hem iyi hem kötü. İyi olan gençlerin sorunlarını birebir olarak takip edebilecek olması; kötü olan ise bir devlet adamının özellikle çok gündem olan birinin Twitch'e katılması. "Bu nasıl kötü olabilir?" derseniz şöyle ki; Mansur Yavaş'ın Twitch'e gelmesi son olmayacak bir sürü siyasinin önünü açacak. Farkındaysanız Türkiye Cumhuriyeti FB, YouTube, Twitter gibi kurumlara ofis açtırttı ancak; Twitch bunlar arasında yok. Twitch'i bilmiyorlar. Artık buraya diğer partilerden hatta ki mouse tutmayı bilmeyen siyasiler dâhi gelebilecek bir duruma girebilir ve devlet burayı denetlemeye sokabilir. Bu da yasakların ve kısıtlamaların önünü bolca açacaktır. Misal ben gündem, siyaset gibi eleştiriler yapan bir yayıncıyım şu anda ve ben eskisi kadar rahat konuşabilecek miyim bilmiyorum. Rahattan kastım sağa sola yersiz sallamak değil; gerçek anlamda yapıcı eleştiri yapmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendisi tam bir devlet adamıdır umarım CB adayı olur.
Cumhurbaşkanı adayı olamaz. Olursa çok büyük bir oy oranı olur hatta kazanır ancak böyle bir şey mümkün değil.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Mansur Yavaş'ın Twitch'te girmesi hem iyi hem kötü. İyi olan gençlerin sorunlarını birebir olarak takip edebilecek olması; kötü olan ise bir devlet adamının özellikle çok gündem olan birinin Twitch'e katılması. "Bu nasıl kötü olabilir?" derseniz şöyle ki; Mansur Yavaş'ın Twitch'e gelmesi son olmayacak bir sürü siyasinin önünü açacak. Farkındaysanız Türkiye Cumhuriyeti FB, YouTube, Twitter gibi kurumlara ofis açtırttı ancak; Twitch bunlar arasında yok. Twitch'i bilmiyorlar. Artık buraya diğer partilerden hatta ki mouse tutmayı bilmeyen siyasiler dâhi gelebilecek bir duruma girebilir ve devlet burayı denetlemeye sokabilir. Bu da yasakların ve kısıtlamaların önünü bolca açacaktır. Misal ben gündem, siyaset gibi eleştiriler yapan bir yayıncıyım şu anda ve ben eskisi kadar rahat konuşabilecek miyim bilmiyorum. Rahattan kastım sağa sola yersiz sallamak değil; gerçek anlamda yapıcı eleştiri yapmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cumhurbaşkanı adayı olamaz. Olursa çok büyük bir oy oranı olur hatta kazanır ancak böyle bir şey mümkün değil.
Popcorn umu aldim kavgayi izlemeye başliyalim :)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Top Bottom