Neler Yeni

Çözüldü✓ Max 25k hazir sistem onerileri

Pekii önerin var mıdır acaba yukarda arkadaşın attığı 2tane kasa hakkında ne söylersin?
3070 olan 256 bit diğeri 192 bit bana sorarsan 192 bit ha 256 bit avantaj ama 8 gb vram diğeri 12 gb 12 gb vramliyi al rahat edersin

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Ekler

• Screenshot_2023-07-14-19-49-56-843_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-14-19-49-56-843_com.android.chrome.jpg
    324.4 KB · Hit: 13
  • Screenshot_2023-07-14-19-49-52-412_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-14-19-49-52-412_com.android.chrome.jpg
    349.5 KB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Berke Arslan
3070 olan 256 bit diğeri 192 bit bana sorarsan 192 bit ha 256 bit avantaj ama 8 gb vram diğeri 12 gb 12 gb vramliyi al rahat edersin
BLADE 3070 kasası diyorsunuz peki arkadaşın attığı son sistem ve benim attığım sistem için ne dersiniz hangisini önerirsiniz işin sonunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/2063...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/ link bu özelleştirime böyle yapın bide ramları 3600mhz yaparsın mis gibi sistem
Anladim sizin içinde soruyorum bu konuda geçen bilgisayarlar arasından hangisini önerirsiniz ilginiz için de teşekkür ediyorum

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
BLADE 3070 kasası diyorsunuz peki arkadaşın attığı son sistem ve benim attığım sistem için ne dersiniz hangisini önerirsiniz işin sonunda

Anladim sizin içinde soruyorum bu konuda geçen bilgisayarlar arasından hangisini önerirsiniz ilginiz için de teşekkür ediyorum
Hocam bir şey soracağım yanlış anlamayın kesinlikle PC hakkında bilgi sahibimisiniz ( sormamın amacı üst seviye AMD ekran kartları bazen nadir de olsa sorun çıkarabiliyor yazılım olsun benzeri şeyler olsun arkadaşların önerdiği nw sistemler kötü değil ama ben önerimi şöyle yapayım ekran kartını en az 12gb VRAM li alın sonra sizi sıkıntıya sokmasın

kasa tasarımı çok garip geldi nedense çocukluğumu hatırlattı : D
O yüzden kasayı değiştim hemen jxksbxksnx özelleştirmeden

Hocam bir şey soracağım yanlış anlamayın kesinlikle PC hakkında bilgi sahibimisiniz ( sormamın amacı üst seviye AMD ekran kartları bazen nadir de olsa sorun çıkarabiliyor yazılım olsun benzeri şeyler olsun arkadaşların önerdiği nw sistemler kötü değil ama ben önerimi şöyle yapayım ekran kartını en az 12gb VRAM li alın sonra sizi sıkıntıya sokmasın
yok arkadaş zaten bilgi almaya gelmiş senle yardım edelim
öncelikle çok haklısın en az 12 gb vram lazım bize
ve senin attığın da güzel benim attığım da güzel
ikisi de tercih edilebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Berke Arslan
Ya hocam kafam karıştı kusura bakmayın telden giriyorum maalesef dediğiniz bilgisayarlar hangileri tek tek baktim da gözümden kaçtı galiba

O yüzden kasayı değiştim hemen jxksbxksnx özelleştirmeden
Degilim maalesef o yüzden kararsızım o yüzden çok soru soruyorum sızleride yoruyorum kusura kalmayin

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Ya hocam kafam karıştı kusura bakmayın telden giriyorum maalesef dediğiniz bilgisayarlar hangileri tek tek baktim da gözümden kaçtı galiba

Degilim maalesef o yüzden kararsızım o yüzden çok soru soruyorum sızleride yoruyorum kusura kalmayin
Estağfurullah Hocam

yok ya ne kusuru
12 gb vramli olanlardan birini alın upgradelerden sonra tabi

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Hocam birde şeyi söylemem lazım alacağınız işlemci Ryzen 5 5600 olacak ya o işlemci güçlü olduğu için kutusundan çıkan stock fan belli bir süre sonra yetmeyecektir soğutmaya en iyisi sistemi alındıktan sonra paran olursa güzel bir kule tipi fan almanız 600-1000₺ arası değişiyor fiyatları modelden modele aklınızda bulunsun hocam bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Berke Arslan
Sagolun dostlar @Enes34Nacir onu direkt ekleyebilir miyim almadan

yok ya ne kusuru
12 gb vramli olanlardan birini alın upgradelerden sonra tabi
Hocam dedikleriniz hangisi acaba cevap olarak yazar misiniz

Kusura bakmayın 2nize soruyorum bana çok yardımcı oldunuz sagolun bu bahsi geçen bilgisayarlardan ve dediğiniz upgradeli pclerden sonuç olarak en makul olanı hangisidir onu bana cevap olarak yazar mısınız telefondan cidden çok zor bi geri bi ileri vs. :D teşekkür ettim tekrardan

Son düzenleme:

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Sagolun dostlar @Enes34Nacir onu direkt ekleyebilir miyim almadan

Hocam dedikleriniz hangisi acaba cevap olarak yazar misiniz

Kusura bakmayın 2nize soruyorum bana çok yardımcı oldunuz sagolun bu bahsi geçen bilgisayarlardan ve dediğiniz upgradeli pclerden sonuç olarak en makul olanı hangisidir onu bana cevap olarak yazar mısınız telefondan cidden çok zor bi geri bi ileri vs. :D teşekkür ettim tekrardan
Benim sistemi alın ama özelleştirme kısmından dediğim şeyleri seçin Hocam çok iyi FPS ler alacaksınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,244
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom