Neler Yeni

❌İndirim Bitti! McDonalds Bedava Orta Boy Milkshake ya da Sundae!! 24 Ağustos

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,857
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Boykot sizin aksinize kimsenin umrunda değil arkadaşlar. Burda 1 2 kişisiniz millet sizin derdinizle uğraşmaz. Alan almaya devam ediyor. Bu son olaylardan beri evdeki kola sayımı da artırdım bu arada. Her gün dolapta min 4 şişe kola oluyor eskiden 1 2 taneydi
Okumadık ✋🏻

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
.
Bu zaten kaç yıldır olan bir şey uygulamada sürekli bedava şeyler veriyordu.Bu arada boykotun pek işe yaradığını düşünmüyorum araştırısan Mac donalds son 6 ayda yine kârı nı arttırdı
Gerçekten boykot yapsalar açlıktan ölürler herhalde. Boykot demedikleri yiyecek giyecek veya herhangi bir ürün yok. Gerçek boykot yapmak isteyenler mağaraya taşınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ulan ülkenin yüzde 50 si açlık sınırının altında maaş alıyorlar siz neyin boykotunu yapıyorsunuz kafayı yemişsiniz valla. Elin arabı için onu alma bunu alma gerçekten 5 IQ falan sizin kitle. Google da kullanma kardeşim Amerika'ya para gidiyor Filistinli kardeşlerinin kanı dökülür sonra

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,857
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Gerçekten boykot yapsalar açlıktan ölürler herhalde. Boykot demedikleri yiyecek giyecek veya herhangi bir ürün yok. Gerçek boykot yapmak isteyenler mağaraya taşınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ulan ülkenin yüzde 50 si açlık sınırının altında maaş alıyorlar siz neyin boykotunu yapıyorsunuz kafayı yemişsiniz valla. Elin arabı için onu alma bunu alma gerçekten 5 IQ falan sizin kitle. Google da kullanma kardeşim Amerika'ya para gidiyor Filistinli kardeşlerinin kanı dökülür sonra
Kullanmıyorum zaten

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
1 hafta geçerli , yanlışlıkla qr kodu başlatmayın 15 dk süresi başlıyor kasaya gittiğinizde başlatın.
uygulamaya kayıt oldum bi kere daha içerden kayıt olmak lazım galiba ondada sms gelmedi 3 kere denedim 1 hafta olması kötüymüş kodu başkasına verebiliyor muyum kullansıjn diye?

A_TURAN_A

80+ Bronze
uygulamaya kayıt oldum bi kere daha içerden kayıt olmak lazım galiba ondada sms gelmedi 3 kere denedim 1 hafta olması kötüymüş kodu başkasına verebiliyor muyum kullansıjn diye?
başka kayıt olmak gerekmiyor girip kazanmışsınız zaten . Kodu kullanmak için şubeye gidip qr kodu okut diceksiniz o kadar. Bir cihaza daha aynı hesapla girip ondan da ödül laıp 2 sini birden de kullanabilirsiniz . Eve servis yok

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,857
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,857
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Sadece bu siteden çıkmak olmaz çoğu büyük siteden çıkman lazım çünkü sitelerin %20 si cloudflare ile korunuyor.
İnterneti iptal ettim direkt modemi attım

Top Bottom