Neler Yeni

md3 pc stok sorunu ??

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Mağazaya çok yakın oturan arkadaşım var gider mi bilmiyorum ama sorayım kendisine stok durumu nedir alır mı sizin için vs.

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

Erimtan

80+ Bronze
Yine alamadık demiştim dün :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,857
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben 80+ Gold sertifikasına sahibim. Benim adıma başka birisi alabilir eğer oluyorsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Muhammed Dinç
arkadaşlar sizcede saçma değilmi ya nerden bilim insanlar kac gün bekledi bu sistemi ben 12 den beri her saat başı girdim almaya calıştım alamadım yani 1 milyon abonesi olan kanal 100 stok yapiyor çok ama çok az zaten alip satcak kişide var gördüm yorumlarda onlar bile almiş 100 stok haksızlık olmuş biraz beklentimize göre
12 iyiymiş ben ne olur ne olmaz diye 8 de kalktım sağlık olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,857
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,776
İsim
Mert Can Ergün

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
arkadaşlar sizcede saçma değilmi ya nerden bilim insanlar kac gün bekledi bu sistemi ben 12 den beri her saat başı girdim almaya calıştım alamadım yani 1 milyon abonesi olan kanal 100 stok yapiyor çok ama çok az zaten alip satcak kişide var gördüm yorumlarda onlar bile almiş 100 stok haksızlık olmuş biraz beklentimize göre
Haksızlık? dostum stok bul bize arttıralım. Millet 30 adet stokla sistem yapıyor sesiniz çıkmıyor DA'ya geline saydır babam saydır. Forumla birlikte tam 175 Adet stok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,834
Üyeler
140,562
Son üye
aLucard-
Top Bottom