Neler Yeni

md3 pc stok sorunu ??

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
haklisin ama baksana kaç kişi hevesi kursağında kaldı ben grupda ta 10 aralikdan beri forum acan gördüm boşuna bekledi oda alamadi daha önceden stok az falan deseydi daha iyi olabilirdi
Ben 1-2 aydir bunu bekliyordum sonuç gercekten husran bence en kotu sistemi bugüne kadar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,796
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alamayanlar adına üzüldüm. Fiyatı gayet iyiydi. Sistemi alma şansım vardı ama almadım çünkü 1650 bana çok uygun bir kart değil, al sat için de birinin hakkını yemek istemedim açıkçası 😅

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ben 80+ Gold sertifikasına sahibim. Benim adıma başka birisi alabilir eğer oluyorsa.
Alamaz sadece o üye alabilecek. Telefonunuz ile DA Forum profilinden kodu göstermeniz istenecek. Hile yapan da forumdan geri dönüşü olmayacak şekilde uzaklaştırılacak.

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
Haksızlık? dostum stok bul bize arttıralım. Millet 30 adet stokla sistem yapıyor sesiniz çıkmıyor DA'ya geline saydır babam saydır. Forumla birlikte tam 175 Adet stok.
İşte burda anlamaniz lazim size ne kadar güvenildigini bu nedir ya gerçekten 100 stok + 1650 birdaha da bilgisayar alamayiz buyuk ihtimalle

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,796
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Muhammed Dinç
Alamaz sadece o üye alabilecek. Telefonunuz ile DA Forum profilinden kodu göstermeniz istenecek. Hile yapan da forumdan geri dönüşü olmayacak şekilde uzaklaştırılacak.
Abi peki bu stok işi ne olacak yani saat sabah ,8den beri forum YouTube gidip geliyorum saniyesinde girdim alamadım ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,796
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Haksızlık? dostum stok bul bize arttıralım. Millet 30 adet stokla sistem yapıyor sesiniz çıkmıyor DA'ya geline saydır babam saydır. Forumla birlikte tam 175 Adet stok.
abi vallahi kimse sana laf yapamaz vallahi yani bangood videolarından beri takipteyim eski takipçinim da forumda da takılıyorum sen böyle bir durumda böyle bir sistem çıkarman cidden zor bu piyasada üstüne yokk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,320
Üyeler
140,023
Son üye
Zelthys
Top Bottom