Neler Yeni

meslek lisesi güzel rahat bölüm önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Baki Petek
tam istedigim knk ya valla
O zmn hiç düşünme yaşadığın ilde ki turizm okulunu araştır değerlendirmelerine bak orda okuyan tanıdığın varsa kesinlikle bi kere dinle öyle tercih yap . Gitmeyi planladığın okulun değerlendirmeleri genellikle biraz abartılır ama 1 yıldız verilmiş değerlendirme varsa eğer dikkate al araştır öyle tercih yap yani sonradan pişman olma

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç
O zmn hiç düşünme yaşadığın ilde ki turizm okulunu araştır değerlendirmelerine bak orda okuyan tanıdığın varsa kesinlikle bi kere dinle öyle tercih yap . Gitmeyi planladığın okulun değerlendirmeleri genellikle biraz abartılır ama 1 yıldız verilmiş değerlendirme varsa eğer dikkate al araştır öyle tercih yap yani sonradan pişman olma
tamamdır kral sağol

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,305
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim dalım endüstriyel bakım kendi üzerinden anlatayım bizim görevimiz masabasi işi biraz birazda kodlama fabrikadaki malzemelerin ve bütün makinaların bakım ve onarımından sorumluyuz kısaca böyle isimiz plc teknisyenliği yani şuan benim amacım mezun olup yurtdışına gitmek İngilizcem b1 seviyesinde daha da geliştiriyorum sen ilk girdiğinde seni 1 yıl boyunca temel olarak egitecekler sonra dal sececeksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat K. Bu abim ise elektrik elektronik bölümünde pano dalından mezun ondanda bilgi alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bölümler hakkinda da bilgi verebilrim
Bizim ne dediğimiz değil kendisi neye ilgi duyduğu önemli evet elektrik elektronik teknisyeni mezunuyum belgelerim vs de var ama bu işi yapmıyorum bence günümüzün ve çağımızın mesleği yazılım sektörü bu alan çok iyi şimdiki aklım olsa İngilizce için elimden geleni yapardım hangi bölüm olursa olsun ingilizceniz mutlaka ama mutlaka olsun

Cüneytt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Cüneyt Kurtululuş
meslek lısesıne gitmeyı düşünüyorum arkadaşlar böyle güzel ve rahat bölüm öneriniz varsa yazin
Meslek lisesine gidiyorsan rahat edemezsin rahat edersen işsiz kalırsın.Tavsiyem kaynakçı ol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,598
Üyeler
156,803
Son üye
btu66aa
Top Bottom