Neler Yeni

Mezuna kalmak mı tercih yapmak mı?

melidoas6

80+ Silver
Yapay zeka ve veri mühendisliği de çok iyi bölüm onuda düşünebilirsin. Benim aklım hala orada. Uzay ve havacılık mühendisliği de olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Endüstri mühendisiliği düşünüyorum. Pazarlama, borsa,finans, satış alanlarına ilgim var. Üniversite sıralamaları çok yükselmiş, en kötü 25k yapmam lazım.
Endüstri mühendisliği güzeldir. Yanında başka bölümle rahatça çap yapabilirsin. Bende onu düşündüm ama olmadı. Eldiğinden geldiği kadar iyisini yap. En iyisi için çabala

Sir Cem T-oker

80+ Gold
160k sıralama ile mezuna mı kalınsın yoksa uçak bakım gövde var selçuk üni oraya mı gitsin
Uçak bakım gövde için uçak olan yerler lazım, öyle yerlere de mühendislik okuyanları alırlar diye düşünüyorum. Mezuna kalırım diyorsa kalması daha mantıklı. Matematik seviyorsa istatistik öneririm. Güzel üniversiteler gelebilir.

Yapay zeka ve veri mühendisliği de çok iyi bölüm onuda düşünebilirsin. Benim aklım hala orada. Uzay ve havacılık mühendisliği de olabilir.

Endüstri mühendisliği güzeldir. Yanında başka bölümle rahatça çap yapabilirsin. Bende onu düşündüm ama olmadı. Eldiğinden geldiği kadar iyisini yap. En iyisi için çabala
Uzay ve havacılık ilgimi çekmiyor hocam. Ben daha çok yatırımcı kafasındayım, işletme okuyacaktım ama çevrem işletme konusunda çok atıp tutuyor. O yüzden endüstri mühendisliği benim için çok iyi olur. Özel üniversite olarak bilgi üniversitesi okulumuzla anlaşmalı olduğu için çok fazla burs veriyolar ancak kalacak yer sıkıntısı olduğu için zorlayabilir.

yusuftheayay

80+ Bronze
Hedefim Bilgisayar Mühendisliğiydi ama şu anki yaptığım sıralama ile gelmesi imkansız bişey aklımdan bilgisayar programcılığı geçiyor üni ile beraber 2 yılda kendimi geliştirmeyi düşündüm ya da mezuna kalmayı bu ikisinden birisi olacak bana akıl verir misiniz?
Sıralamam:474k
Mezuna kal eğer çalışacaksan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,793
Üyeler
152,328
Son üye
Muraddel
Top Bottom