Neler Yeni

Mi 10T Rom Deği̇şti̇rme

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Arkadaşlar MIUI arayüzünden nefret ediyorum ve başka bir şey kullanmak istiyorum. Samsung'un ve Google pixelin arayüzü ve kararlılığı çok güzel geliyor. Bunu nasıl yapabilirim ve telefon garantiden çıkar mı ya da bozulma sıkıntı çıkma riski var mı?

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
kimseler duymasın
Arkadaşlar MIUI arayüzünden nefret ediyorum ve başka bir şey kullanmak istiyorum. Samsung'un ve Google pixelin arayüzü ve kararlılığı çok güzel geliyor. Bunu nasıl yapabilirim ve telefon garantiden çıkar mı ya da bozulma sıkıntı çıkma riski var mı?
garanti dışı kalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış rom atarsan cihazın çökme riskide var xiaomiye bulaşma derim aşırı zırıltılı telefonlar yazılım konusunda samsunga odinden atar gibi değil her şey

Bergee

80+ Silver
garanti dışı kalır

yanlış rom atarsan cihazın çökme riskide var xiaomiye bulaşma derim aşırı zırıltılı telefonlar yazılım konusunda samsunga odinden atar gibi değil her şey
Hiçte bile xiaomi poco x3 nfc kullanıyorum 500 kere çökerttim cihazı xiaomi tool var bunda da odin yok ama xiaomi tool daha kolay :D

MIUI çok kötü bilmiyorum değiştirmeyi düşünüyorum ama
Bende de google pixel arayüzüne sahip CrDroid romunu kullanıyorum poco x3 nfc'de :D

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçte bile xiaomi poco x3 nfc kullanıyorum 500 kere çökerttim cihazı xiaomi tool var bunda da odin yok ama xiaomi tool daha kolay :D

Bende de google pixel arayüzüne sahip CrDroid romunu kullanıyorum poco x3 nfc'de :D
Öyleyse yapabilirim onu öğrenmem güzel oldu. Garanti konusunda ise 1 senedir kullanıyorum zaten cihazı. Bir sıkıntı çıkacak olsaydı şimdiye kadar çıkardı.

Top Bottom