Neler Yeni

Öneri Millenicom Bağlanma Sürecim Ve Hız Testi

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Kötü değil. :)
Netspeed'den de bakabilirdiniz.
94 TL'ye Speed PRO VDSL paketi vardı. :(
Benim altyapımda 66 destekliyor onu alacağım.
Netspeed'de Adresinizde Alabileceğiniz Maksimum Hız17 MBPS kendi sitesinde böyle bir sonuç çıkmakta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam şu milleniyi foruma öneren kişi kimdi ona ulaşmam lazım davet kodu onu kullancam adamın dibide kendisi
Bilmiyorum.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Merhabalar, bu yazımda sizlere Millenicom bağlanma sürecinden bahsedeceğim.
D-Smart ile yaşadığım sorunlar nedeniyle taahhüt bitince operatörümü değiştirme kararı aldım. Operatörlerden en uygun fiyata en yüksek hızı verenlerden biri Millenicom'du ve sorun yaşayan kişi sayısı azdı ve Millenicoma başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını müşteri hizmetleri telefonu kapattığı gibi mail olarak geldi. Doldurup mail ile geri yolladım ve işlemler başladı, Ardından ıslak imzalı bir şekilde UPS kargo ile Millenicoma göndermem istendi. 1 gün sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi. D-Smart tan iptal vb. şeyleri onlar halletti sadece Millenicoma başvurmak yeterli. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişlerde kurulum ücretsiz.

HIZ TESTİ: 35 Mbps Download 6 Mbps Upload Paketi)
Alıntıyı görüntüleD-Smart kullanırken 16/1 pakette 9/0,45 alabiliyordum.

Ping Değerleri:
Türkiyede olan serverlarda ortalama 20 25 arası yurt dışı serverlarda da ortalama 55 ping.

Olumlu Yönler:
+Fiyatları uygun.
+Vaat ettiği hızları verir.
+Müşteri hizmetleri bilgili.
+Müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürmez.

Olumsuz yönler:
-Whatsapp hatları yavaş.
-Mobil uygulaması pek iyi değil.

Davet kodum:
40C8D04C Geçiş yaparken bu kodu Müşteri temsilcisine iletirseniz (kullanırsanız) hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanırız.
@LordHasan bunu beğenmedi :D

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Karabacak
Merhabalar, bu yazımda sizlere Millenicom bağlanma sürecinden bahsedeceğim.
D-Smart ile yaşadığım sorunlar nedeniyle taahhüt bitince operatörümü değiştirme kararı aldım. Operatörlerden en uygun fiyata en yüksek hızı verenlerden biri Millenicom'du ve sorun yaşayan kişi sayısı azdı ve Millenicoma başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını müşteri hizmetleri telefonu kapattığı gibi mail olarak geldi. Doldurup mail ile geri yolladım ve işlemler başladı, Ardından ıslak imzalı bir şekilde UPS kargo ile Millenicoma göndermem istendi. 1 gün sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi. D-Smart tan iptal vb. şeyleri onlar halletti sadece Millenicoma başvurmak yeterli. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişlerde kurulum ücretsiz.

HIZ TESTİ: 35 Mbps Download 6 Mbps Upload Paketi)
Alıntıyı görüntüleD-Smart kullanırken 16/1 pakette 9/0,45 alabiliyordum.

Ping Değerleri:
Türkiyede olan serverlarda ortalama 20 25 arası yurt dışı serverlarda da ortalama 55 ping.

Olumlu Yönler:
+Fiyatları uygun.
+Vaat ettiği hızları verir.
+Müşteri hizmetleri bilgili.
+Müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürmez.

Olumsuz yönler:
-Whatsapp hatları yavaş.
-Mobil uygulaması pek iyi değil.

Davet kodum:
40C8D04C Geçiş yaparken bu kodu Müşteri temsilcisine iletirseniz (kullanırsanız) hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanırız.
Merhaba bende mileniye geçmek istiyorum fakat sorum olucaktı ben mileni üzerinden altyapı sorgusu yaptığım zaman altyapının 75 mbps kadar olduğu gördüm fakat diğer operatorlerde sorduğum zaman 15 mbps veriyor :D acaba siz beklediğiniz gibi bir internetleri verdiler

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Merhaba bende mileniye geçmek istiyorum fakat sorum olucaktı ben mileni üzerinden altyapı sorgusu yaptığım zaman altyapının 75 mbps kadar olduğu gördüm fakat diğer operatorlerde sorduğum zaman 15 mbps veriyor :D acaba siz beklediğiniz gibi bir internetleri verdiler
Benim hızımda sorun yok. Sitedeki doğrudur büyük ihtimalle. Müşteri hizmetlerini arayın kesin bilgi verirler.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
1611496336523.png

Burada hangisini seçmek gerekiyor. PSTN olayını çözemedim.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
  • Beğen
Reaksiyonlar: Exe_
Top Bottom