Neler Yeni

ModArt Pc - Al satcılar

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Serbest piyasanın kötü yanları işte. Ne yaparsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi paramla aldığım şeyi istediğim gibi satarım,günahta değil bir tarafınızdan din uydurmayın o zaman tüm mağazalar dükkanlar günahkar mı kâr koyuyorlar bir yerlerden aldıkları ürüne?

Ürün fırsat ürünü ve herkes ekmeğinin peşinde,birilerinin malını gasp etmedi kimse. Yok gariban alsınmış ihtiyacı olana gitsinmiş Al satçıda evine ekmek götürüyor o parayla öğrenci harçlık yapıyor belki? Adam kredi kartıyla alıyor taksitle, cebime 1000 lira kalır diye uğraşıyor. Milyar lirasıda olan burada bilgisayar için sıra beklemez zaten o yüzden dönüp beddua etmeler mağdura yatmalara gerek yok,hızlı oldu fırsatı yakaladı aldı hayırlısı olsun herkese kullanan güle güle kullansın,ticaretinide yapana bereketli kazançlar.
Gerçekler acıdır. Günahını sevabını bilmem. Fakat etik bir olay değil, bu bile benim gözümde alınmaması gerektiğini gösterir. Evine ekmek götürüyormuş ta, taksitle alıyormuşta cart curt. İnsanların hakkını direk gasp etmektir bu kim ne derse desin.

Farway

80+ Silver
Serbest piyasanın kötü yanları işte. Ne yaparsın.

Gerçekler acıdır. Günahını sevabını bilmem. Fakat etik bir olay değil, bu bile benim gözümde alınmaması gerektiğini gösterir. Evine ekmek götürüyormuş ta, taksitle alıyormuşta cart curt. İnsanların hakkını direk gasp etmektir bu kim ne derse desin.
1 den fazlası öyle

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
ŞUAN SİTEDE SATIŞTA

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Al-sat yapmasında sıkıntı yok para onun istediği gibi kullanır ama yazık 3 kuruş parası olanlar böyle ölü yatırım yapıyorlar, boşuna piyasayı da bozuyorlar. Bu arkadaşın yaptığı ticaret değil aslında sadece vakit geçiriyor daha doğrusu vakit kaybediyor. Boşuna parasını oraya gömmüş. Ne taksitle satıyor ne de fatura kesiyor ne de ayağına kadar kargoyla gönderiyor kim niye alsın o ürünü ondan?

B0ateng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Görkem gün
İstanbul içi 3060 li sistemi her şeyi içinde saticak var sa alabilirim pm atsin

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Alan adamında belki paraya ihtiyacı var al sat yaptıktan gelecek paraya ihtiyacı var sanki hepsi al satçıya gidiyor herkese açılıyor sistem hızlı olan alıyor
Ölü yatırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Stok yenilendi saatlerdir stok var al satcıların elinde patladı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Vatan sistemine vatan çalışanları modartın sistemine hepsi al satçı derler ben vatan sisteminden aldım sattım bile biri ile anlaştım param güvende ile 12850 ye alacak ve çatır çatır yiyeceğim vatan çalışanıyım ya fndndndn ticaret bu ister alır ister çöpe atar o almış sonuçta
Vatan çalışanları al-sat yapamaz, şikayet etsek işinden olursun.

NightRose

80+ Bronze
Stok yenilendi saatlerdir stok var al satcıların elinde patladı
15.000₺ kardeş alan adam 14e de satsa 2.500₺ Kimin elinde patlayacak

Al-sat yapmasında sıkıntı yok para onun istediği gibi kullanır ama yazık 3 kuruş parası olanlar böyle ölü yatırım yapıyorlar, boşuna piyasayı da bozuyorlar. Bu arkadaşın yaptığı ticaret değil aslında sadece vakit geçiriyor daha doğrusu vakit kaybediyor. Boşuna parasını oraya gömmüş. Ne taksitle satıyor ne de fatura kesiyor ne de ayağına kadar kargoyla gönderiyor kim niye alsın o ürünü ondan?
alan alıyor kral herkesin parası cebinden taksitle satan siteler vade farkı koyuyor zaten

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Aynen ölü yatırım şikayet etsene kimliğimi de atarım buraya Allah’ını seversen et de olmayan işimden olayım
Okuduğunu anlama sıkıntın var şikayet edilirsen işinden olursun dedim, şikayet edeceğim demedim, ordan bakınca böyle ufak meselelerle küçük işlerle insanlarla uğraşıyorum mu gibi gözüküyor? Sadece durumunu anlattım. Al-sat'çılarla bir sıkıntım yok bu konu hakkında eski mesajlarıma bakabilirsin sadece ölü yatırım dedim ki haklıyım 11k parayı pc'ye al-sat için gömmek şu zamanda ölü yatırım 3 ay önce olsa karlı işti.

15.000₺ kardeş alan adam 14e de satsa 2.500₺ Kimin elinde patlayacak

alan alıyor kral herkesin parası cebinden taksitle satan siteler vade farkı koyuyor zaten
O da alanın problemi yediği kazık kendine, bir şey diyemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,378
Üyeler
153,040
Son üye
Kaanskvk
Top Bottom