Neler Yeni

ModArt Pc - Al satcılar

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Yapılan şey ayıptan başka bir şey değil bırakın ihtiyacı olan alsın fırsatçılığa lüzum yok ahlaksızlar
Alan adamında belki paraya ihtiyacı var al sat yaptıktan gelecek paraya ihtiyacı var sanki hepsi al satçıya gidiyor herkese açılıyor sistem hızlı olan alıyor

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Alan adamında belki paraya ihtiyacı var al sat yaptıktan gelecek paraya ihtiyacı var sanki hepsi al satçıya gidiyor herkese açılıyor sistem hızlı olan alıyor
Adam gibi ticaretini yapsın o da o sistemlerin amacı birileri ticaret yapsın diye değil uygun fiyata fiyatından iyi bilgisayar sunmak

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Vatan sistemine vatan çalışanları modartın sistemine hepsi al satçı derler ben vatan sisteminden aldım sattım bile biri ile anlaştım param güvende ile 12850 ye alacak ve çatır çatır yiyeceğim vatan çalışanıyım ya fndndndn ticaret bu ister alır ister çöpe atar o almış sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam gibi ticaretini yapsın o da o sistemlerin amacı birileri ticaret yapsın diye değil uygun fiyata fiyatından iyi bilgisayar sunmak
Sanane ticaret yapacağı seni alakadar eden mevzu alıp almaman almam deyip geçersin bakıp bu kadar basit kimse kimseye zorla mal satmıyor

EpicAykut

80+
Beyler hızlı olan kazanıyor yanlış bir şey yok bunda

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Beyler hızlı olan kazanıyor yanlış bir şey yok bunda
Aynen öyle sanki alanlar senden benden farklı bir şey yaptı da aldı hızlı ve şanslı oldu da aldı bu kadar basit

Reyis sana bişey sorucam al sat yapınca garanti nasıl oluyor senin üzerine değil mi alan kişi garantiye nasıl gönderiyo?
Öyle durum olursa o tekrar fatura sahibine gönderir o da garantiye gönderir olur biter zaten garantilik durum çok olmaz böyle şeylerde

OkanY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Okan Yıldırım
Aynen öyle sanki alanlar senden benden farklı bir şey yaptı da aldı hızlı ve şanslı oldu da aldı bu kadar basit

Öyle durum olursa o tekrar fatura sahibine gönderir o da garantiye gönderir olur biter zaten garantilik durum çok olmaz böyle şeylerde
Yani satan kişi ile iletişime geçilmek zorunda değil mi?

NespaY

80+ Silver
Serbest piyasa knk adam istediğini yapar istediğine satar sanki sen alacaksın sistemi seni ilgilendirmiyor yani.

Ayol2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ata Gökçe
bende aldım daha benimki teslimata çıkmadı bana ne ara aldınızda satıyorsunuz

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
bende aldım daha benimki teslimata çıkmadı bana ne ara aldınızda satıyorsunuz
Gelmeden satılıyor kanka alıcı ile öyle anlaşabiliyorsun söyleyince vatan sistemi daha hazırlanmadı mesela benim ama alıcısı hazır parasıyla bekliyor

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
can
Serbest piyasa vs vs , ticaret ahlakı etik kurallar diye bir şey var şuan yapılan birde övünerek yazan arkadaşlar bu ticaret değil günahtır siz almasanız ihtiyacı olan kişi ürünü hakkı olan bedeli ödeyerek alabilir fakat o kişinin cebinden daha fazla para vermesine neden oluyorsunuz :)

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Serbest piyasa vs vs , ticaret ahlakı etik kurallar diye bir şey var şuan yapılan birde övünerek yazan arkadaşlar bu ticaret değil günahtır siz almasanız ihtiyacı olan kişi ürünü hakkı olan bedeli ödeyerek alabilir fakat o kişinin cebinden daha fazla para vermesine neden oluyorsunuz :)
Günah demen beni benden aldı kral

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,307
Üyeler
153,030
Son üye
Batsy22
Top Bottom