Neler Yeni

MODEM TAVSİYE

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Bulunduğum bölgede şuan adsl var 16 mbps hız alıyorum ana hatta fiber döşediklerini vdsl geleceğini söylediler modemim yaklaşık 9 10 yıllık değiştirmek istiyorum oyunlarda bazen ping yükseliyor modemden diye düşünüyorum, evim 2 katlı çekim gücü iyi olması lazım. Ben bunları buldum bunlardan yada bunlar dışında tavsiyelerinizi bekliyorum.

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimse yokmu tavsiye verebilecek

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
İnternet sağlayıcın vermiyor mu modem onları da değerlendir bence. 12 13 yıldır superonline kullaniyorum 3 4 modem değiştirdim hepsini Superonline getirdi kurdu:D

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Bulunduğum bölgede şuan adsl var 16 mbps hız alıyorum ana hatta fiber döşediklerini vdsl geleceğini söylediler modemim yaklaşık 9 10 yıllık değiştirmek istiyorum oyunlarda bazen ping yükseliyor modemden diye düşünüyorum, evim 2 katlı çekim gücü iyi olması lazım. Ben bunları buldum bunlardan yada bunlar dışında tavsiyelerinizi bekliyorum.
Dsl n16 tek katlı evde 2 duvar arasını çekmiyor hocam almayın sakin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dsl n16 tek katlı evde 2 duvar arasını çekmiyor hocam almayın sakin
Zyxel olan modemi de kullandım arayüz problemi var aniden crash verebiliyor internet gidebiliyor şuan elimde bozuk eğer bütçeniz var ise tenda v12 alabilirsiniz

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tenda görmüştüm ısınma sorunu var diyorlar ısınınca kopma oluyormuş, en çok önerilen markalar kneetic ve tp link gördüğüm kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sağlayıcın vermiyor mu modem onları da değerlendir bence. 12 13 yıldır superonline kullaniyorum 3 4 modem değiştirdim hepsini Superonline getirdi kurdu:D
Genelde fazla para alıyorlar o yüzden girmedim o işe hiç, kullandığım modemi 2015 de vodafonedan vermişlerdi huawei hg532s arada internet aşırı yavaşlıyor sonra düzeliyor modemden şüphelendim o yüzden değiştiriyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,082
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom