Neler Yeni

Monitör Gerçek Hz'ini göstermiyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Ekran kartın çok eski olduğu için desteklemiyor olabilir bi arkadaş daha var sizin sorununuza sahip 550ti 60hz yukarısı yok onun monitörü asus 144hz sorun ekran kartının eskiliğinde ayrıca ölü piksel varsa değişim isteyin anında değiştirirler aynı monitörü şu an bende kullanıyorum ucuz olduğu için 2. monitör olsun diye aldım Acer 180hz var serviste şu an gelene kadar idare etsin diye aldım hiçbir sorun yok

oguz13

80+ Bronze
Monitörün yorumlarını incelerken gördüğüme baksanıza. 3 yerden ışık sızması var diyor her şey 5 yıldız.
1716823459180.png

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.

ANYA

80+ Bronze
6 piksel ölü nedir, ihtimali piksel decay vardır orda 1-2 ay sonra 10 piksel ölü olur o yüzden iade et gamepower uzak dur ucuz diye iyi anlamı gelmez biriktir sağlam marka al.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Cidden yine saydım 5 ölü piksel var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benden giden bir şey olmıyacak (zamandan hariç) Ben değişim yapmak istiyorum değişim yapacam eğer yine sıkıntılı gelirse bu sefer iade ederim değişimi öncelikli tutayım diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler Hz konusunda yardımcı olabilecek biri varmı ?

Son düzenleme:

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Merhaba,

Hepsiburada'dan aldığım Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör'de 5 adet ölü piksel tespit ettim. Ölü piksel garantisi kapsamında ürünün değiştirilmesini talep ediyorum. Dedim ayın 30'nda gelip alacaklar.

Bowserz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bakar
Selam aleyküm ben 3 gündür bu monitörün gelemsini bekliyorum ve sonunda geldi fakat 5-6 tane ölü piksel çıktı bende iade ile değişim arasında kaldım bi oyun oynayayım bakayım güzelse iade etmem değişim yaparım dedim fakat monitör 60 hz olarak gözüküyor değiştiremiyorumda monitörün ayarlarında ve windowstata aynen 60 hz olarak gözüküyor nasıl halledebilirim monitör 180 hz

Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör​

Vardır her ucuz şeyin bir kusuru geçen ay bende 3450 liraya Ips 180hz 0.5ms acer monitör almıştım ondada ölü piksel çıktı anında iade ettim. Ayıpla mal kullanma gibi bi lüksümüz yok eskiden bu ölü piksel olayları bu kadar yaygın değildi yada bana denk gelmiyordum şimdi bi şeylerden kısıp ucuz bişey yapmak için kaş yaparken göz çıkıyor ve ölü piksel gibi sorunlar ortaya çıkıyor

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Vardır her ucuz şeyin bir kusuru geçen ay bende 3450 liraya Ips 180hz 0.5ms acer monitör almıştım ondada ölü piksel çıktı anında iade ettim. Ayıpla mal kullanma gibi bi lüksümüz yok eskiden bu ölü piksel olayları bu kadar yaygın değildi yada bana denk gelmiyordum şimdi bi şeylerden kısıp ucuz bişey yapmak için kaş yaparken göz çıkıyor ve ölü piksel gibi sorunlar ortaya çıkıyor
Ağzınıza sağlık tam özetlemişsiniz. :peepokalp:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,292
Üyeler
158,075
Son üye
deem
Top Bottom