Neler Yeni

Monitör önerisi (3.500 TL civarı)

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan
Bütçe
3500

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Dostlar selamlar, monitör almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıda linkini attığım monitörü almayı düşünüyorum bu fiyat bandında daha iyisi varsa önerilerinize açığım teşekkürler.

dün gamıng gecesınde 3 du bu

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Ahmet Yıldırım
hocam laptopa bağlayıp kullanacağım, DP kablosunun ne demek olduğunu bilmiyorum, gerek var mı?
Laptopunda dp girişi yoksa monitörünü laptopa bağlayamazsın. Hdmi kablosu ile bağlaman gerekir. Bu bütçede monitörün içinden hdmi kablosu çıkmaz ayrıca alman gerekir. Bazen type-c kablosu ile de bağlanılabiliyor ama monitörün desteklemesi gerekir.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Kanka kullandın mı bilgin var mı bunun 24 inç 240 hz yada 27 inç 240 hz olanını almayı düşünüyorum da
Kullanmadım ama kullananlar baya memnun. Senin laptop nedir

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Dostlar selamlar, monitör almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıda linkini attığım monitörü almayı düşünüyorum bu fiyat bandında daha iyisi varsa önerilerinize açığım teşekkürler.

G3 hiç bulaşma renk kalitesi kotru bir monitör teknosada almak için gitmiştim diğer monitörlere göre kötüydü oradaki monitörler ile kıyaslandığında buna dayanarak söylüyorum onun yerine bunu öneririm

Mesaj otomatik birleştirildi:

G3 hiç bulaşma renk kalitesi kotru bir monitör teknosada almak için gitmiştim diğer monitörlere göre kötüydü oradaki monitörler ile kıyaslandığında buna dayanarak söylüyorum onun yerine bunu öneririm

Laptop ile kullanacaksınmışsın gayet yeterli olur laptop için

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan
Arkadaşın önerdiği Asus'u aldım. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Top Bottom