Neler Yeni

Yardım Mouse Pad Tercihinde Arada Kaldım Yardım

shn1

80+
Arkadaşlar geçtiğimiz gün wraith üzerinden esptiger feng ling aldım siyah renk. Ürün güzel aslında cs2 gibi oyunlar oynadığım için kontrolü falan çok iyi zaten slow control olarak geçiyor. Lakin biraz da estetiğe önem veren biriyim. Klavyem , farem , kulaklığım , koltuğum ve masam komple beyaz. Yani kısacası her şey beyaz. Fakat bir tek şu mousepad siyah olduğu için gözüme batıyor , takıntı haline getirdim. Bundan dolayı beyaz cam mousepad almayı düşünüyorum aklımda 2 model var. Sizce almaya değer mi , değerse hangisini önerirsiniz ?

razer atlas

cosmic v2 ( stokları bekleyebilirim )

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Şahin
Razer ekipmanınız varsa razer akın amblemle daha şık durur ama yoksa mousepad üzerinde razer amblemi olması biraz saçma olur

shn1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer ekipmanınız varsa razer akın amblemle daha şık durur ama yoksa mousepad üzerinde razer amblemi olması biraz saçma olur
Hocam razer viper v3 pro kullanıyorum. Razer atlas ile daha iyi kombinlenir fakat hem fiyatı bir tık pahalı hem de bu mousepad speed olarak geçiyor. Cosmic glass ise hibrid ve daha ucuz. Sizce cosmic daha mantıklı değil mi?

Ekler

• IMG_20240923_132743.jpg
    IMG_20240923_132743.jpg
    580.6 KB · Hit: 11

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Volkan
Arkadaşlar geçtiğimiz gün wraith üzerinden esptiger feng ling aldım siyah renk. Ürün güzel aslında cs2 gibi oyunlar oynadığım için kontrolü falan çok iyi zaten slow control olarak geçiyor. Lakin biraz da estetiğe önem veren biriyim. Klavyem , farem , kulaklığım , koltuğum ve masam komple beyaz. Yani kısacası her şey beyaz. Fakat bir tek şu mousepad siyah olduğu için gözüme batıyor , takıntı haline getirdim. Bundan dolayı beyaz cam mousepad almayı düşünüyorum aklımda 2 model var. Sizce almaya değer mi , değerse hangisini önerirsiniz ?

razer atlas

cosmic v2 ( stokları bekleyebilirim )
Qck large öneren var klassenin var 800 tl lik hyperx inde indirimdeydi enson

Top Bottom