Neler Yeni

Çözüldü✓ Mousepad'i kullanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
Arkadaaşlar selam, monster pusat v11 mouse aldım kullanıyorum. Sonrasında 60 liraya bir mousepad aldım fakat fare pad'in üzerinde kaymıyor. Eşofmanımın bile üzerinde hareket eden fare imleci mouse pad üzernde asla haraket etmiyor. sebebi sizce ne olabilir?

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Sebebi 2. Satırda yazıyor. "60 liraya mousepad aldım."

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaaşlar selam, monster pusat v11 mouse aldım kullanıyorum. Sonrasında 60 liraya bir mousepad aldım fakat fare pad'in üzerinde kaymıyor. Eşofmanımın bile üzerinde hareket eden fare imleci mouse pad üzernde asla haraket etmiyor. sebebi sizce ne olabilir?
mousepadin 60 tl olması :ROFLMAO:

şaka şaka mousepadin linkini atarsan yardımcı olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sebebi 2. Satırda yazıyor. "60 liraya mousepad aldım."
kanka haklısında yani eşofmanımda boş tahta üzerinde kağıt gibi kayan mouse nasıl oluyor da, mouse'un kayması için tasarlanan bir kumaşta kaymaz aklım almıyor kjhdfgkd
Mesaj otomatik birleştirildi:

mousepadin 60 TL olması :ROFLMAO:

şaka şaka mousepadin linkini atarsan yardımcı olurum
https://www.hepsiburada.com/game-x-...d-dikisli-siyah-p-HBCV000016BRSN?magaza=Gamex bu kanka :d

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
kanka haklısında yani eşofmanımda boş tahta üzerinde kağıt gibi kayan mouse nasıl oluyor da, mouse'un kayması için tasarlanan bir kumaşta kaymaz aklım almıyor kjhdfgkd
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/game-x-...d-dikisli-siyah-p-HBCV000016BRSN?magaza=Gamex bu kanka :d
bende bi ara böyle ucuz bişe kullanmak zorunda kalmıstım 1h fln fena değildi yani hem mouse pad kumas bişe en fazla ne kadar kötü yapabilirler bilmiyorum

bi yıka mouse padin skatezlerini sil ya da aldıgın mağzanın satıcsıınına sor de kaymıyor bu

oEnesQlf

80+ Silver

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Sorun mouse pad de değil mouse'un sensörü dandik o yüzden algılamıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
heryerde algılıyor ama çok garip ya iade edip başka bi mousepadda deneyecem artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,593
Üyeler
147,380
Son üye
Astvoid
Top Bottom