Neler Yeni

Msi anakart Biosa giremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Huseyn
Ana kartım msi z790 pro s model bios ekranına hiçbir şekilde giremiyorum, delete f2 vs. hepsini denedim ekran gelmiyor, klavyeden kaynaklı olabilir mi?
%60 klavye kullanıyorum f tuşları olmadığı için fn ile kullanıyorum, f tuşları olan klavye kullanırsam düzelir mi yoksa çözüm nedir lütfen yardımcı olun,
ramın mhz değerini arttıramıyorum biosa giremediğim için önemli

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Yunus
Ram mhz artırmak düşündüğün kadar performans artışı olmaz normal olarak kullanabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Huseyn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ram mhz artırmak düşündüğün kadar performans artışı olmaz normal olarak kullanabilirsin
sorun bu değil hocam, biosa giremiyorum bu konu üzerine yardım etmeniz yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
Ana kartım msi z790 pro s model bios ekranına hiçbir şekilde giremiyorum, delete f2 vs. hepsini denedim ekran gelmiyor, klavyeden kaynaklı olabilir mi?
%60 klavye kullanıyorum f tuşları olmadığı için fn ile kullanıyorum, f tuşları olan klavye kullanırsam düzelir mi yoksa çözüm nedir lütfen yardımcı olun,
ramın mhz değerini arttıramıyorum biosa giremediğim için önemli
Bende gigabyte H610Mk anakart var bende biosa girmeye çalışıyorum ama ekranda sadece sinyal yok yazıyor. Sen monitör ile mi denedin? benim monitör gecikti o yüzden televizyona bağlayarak denemiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Huseyn
Bende gigabyte H610Mk anakart var bende biosa girmeye çalışıyorum ama ekranda sadece sinyal yok yazıyor. Sen monitör ile mi denedin? benim monitör gecikti o yüzden televizyona bağlayarak denemiştim
evet monitör ve sinyal yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Huseyn

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,051
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom