Neler Yeni

MSI MAG Forge 100R Alınır mı?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
1688495504148.png

site bana insan değilsin dedi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
bu arada eski bilgisayarımın kasası 100R'dı kasa şık ve ufak tek dezavantajı ufak olması diyebilirim biraz sıkış tepiş oluyor ve gösterişli komponentlerin varsa sönük kalıyorlar

Golf 4 R32

80+ Silver
Kasa güzel memnun kalırsınız ama fiyat hakkında bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Miraç Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada eski bilgisayarımın kasası 100R'dı kasa şık ve ufak tek dezavantajı ufak olması diyebilirim biraz sıkış tepiş oluyor ve gösterişli komponentlerin varsa sönük kalıyorlar
Anakartım mATX zaten, bileşenlerde normal yani stok her sey sadece işlemci içinn sıvı veya kule tipi soğutma alacağım.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Hocam bende 100M var, 100R ile tek farkı R olanın ARGB olması, ekran kartının arka vida takma kısmı yanlış tasarlanmış uymuyor yani. Onun dışında bir sorunu yok güzel kasa. İstediğim gibi sıkamadım ekran kartını ama düşmüyor da korkma. Belki yeni üretilenlerde bu durumu çözmüşlerdir vidalar uymuyor kısaca, ama büyük de bir sorun değil 2 fanlı 3060 var gayet sağlam oturttum yine de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Miraç Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa güzel memnun kalırsınız ama fiyat hakkında bilgim yok.
TR e göre 300 TL daha ucuza geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende 100M var, 100R ile tek farkı R olanın ARGB olması, ekran kartının arka vida takma kısmı yanlış tasarlanmış uymuyor yani. Onun dışında bir sorunu yok güzel kasa. İstediğim gibi sıkamadım ekran kartını ama düşmüyor da korkma. Belki yeni üretilenlerde bu durumu çözmüşlerdir vidalar uymuyor kısaca, ama büyük de bir sorun değil 2 fanlı 3060 var gayet sağlam oturttum yine de.
Farklarının ne olduğunu biliyorum zaten ama vida uyumsuzluğunu il defa duydum teşekkür ederim. Almanya da ikisi arasında sadece 1 euro bile fark olmadığı için R ı tercih ettim.

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
Nazenara#0768
Bende diyorum niye ekran kartının vidasını oturtturamıyorum :D . (100M kullanıyorum)
Teşekkürler bilgi için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,157
Üyeler
140,782
Son üye
emre.blgn
Top Bottom