Neler Yeni

Müzik grubu kurmak mantıklı mı?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Okulumuzda stüdyo tarzı biryer var orası pek önemli değil hocam. Bende tripod var zaten. Telefon kamerası ile olmaz mı? Kamerası güzel olan bir telefon.
Telefon kamerası olur tabii ki ama bir yere kadar o da, şarkılarınızı kendiniz mi besteleyeceksiniz?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Okulda normal mikrofonlar var bu şarkıcıların konserde tuttukları mikrofondan.
Ne güzel başlangıç için herşeyiniz var bence bi deneyin onları buraya atarsın yaptığınız örnek videoyu puanlarız.

SnareEcho

80+ Silver
Olur olur neden olmasın kamerası kaliteli bir telefon olmasına çok özen gösterin eğer iphone telefonu olan varsa onu tercih edin bide mikrofonda alabilirsiniz daha kaliteli bir ses için. ( Müzik'de ses kalitesi önemli. )
Bende iPhone var ama onun dokunmatiği bozuk onda zorlanırız. Benim Huawei'm var o güzel. En kötü gruptan birinin iPhone si varsa ondan çekeriz.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bende iPhone var ama onun dokunmatiği bozuk onda zorlanırız. Benim Huawei'm var o güzel. En kötü gruptan birinin iPhone si varsa ondan çekeriz.
bir şey olmaz ki dokunmatikten en fazla videoyu durdururken uzun sürer :D İphone hangi modeleri?

SnareEcho

80+ Silver
Telefon kamerası olur tabii ki ama bir yere kadar o da, şarkılarınızı kendiniz mi besteleyeceksiniz?
Yani yeri gelir biz besteleriz. Yeri gelir olan şarkıları biz tekrardan seslendiririz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir şey olmaz ki dokunmatikten en fazla videoyu durdururken uzun sürer :D İphone hangi modeleri?
Bende iPhone 5s var. Kamerası mükemmel çok eski olmasına rağmen. Aktif olarak kullanacağım Huawei Mate 10 Pro var.

Peki sizce solist kız mı yoksa erkek mi olmalı?

23 Nisan için bir şarkı yapmak geldi aklıma. Bir nakarat yaptım kendi kafamda. Atmamı ister misiniz?

SnareEcho

80+ Silver
bu işler genellikle stüdyoda oluyor hcm.
Bizim de stüdyoya benzer bir yerimiz var. Okulumuzun konferans salonu. Sahnesi var ve duvarları ses geçirmez. Aynı şekilde ses yankı da yapmıyor ve anfiler de var. Ses sistemlerimiz, mikrofonlarımız ve en önemlisi müzik aletlerimiz mevcut.

SnareEcho

80+ Silver
Yani yeri gelir biz besteleriz. Yeri gelir olan şarkıları biz tekrardan seslendiririz.

Bende iPhone 5s var. Kamerası mükemmel çok eski olmasına rağmen. Aktif olarak kullanacağım Huawei Mate 10 Pro var.

Peki sizce solist kız mı yoksa erkek mi olmalı?

23 Nisan için bir şarkı yapmak geldi aklıma. Bir nakarat yaptım kendi kafamda. Atmamı ister misiniz?
@Yusufx @Marianoly sorduğum sorulara da cevap verir misiniz? Sağolun çok yardımcı oldunuz bana.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
@Yusufx @Marianoly sorduğum sorulara da cevap verir misiniz? Sağolun çok yardımcı oldunuz bana.
Kamerası güzel olanı kulan işte farketmez modeli solist'in ne görevi yaptığını bilmiyorum eğer kamera karşısında ise kız olabilir cinsiyetcilik gibi olucak ama sürekli erkek olmaktan iyidir nakaratıda tabi atabilirsin çok anlamam ama.

SnareEcho

80+ Silver
Kamerası güzel olanı kulan işte farketmez modeli solist'in ne görevi yaptığını bilmiyorum eğer kamera karşısında ise kız olabilir cinsiyetcilik gibi olucak ama sürekli erkek olmaktan iyidir nakaratıda tabi atabilirsin çok anlamam ama.
Bende kız diye düşündüm. Bu yaşlarda erkek koyamam diye düşünüyorum. Nakarat;
Kuruldu Cumhuriyet!
Neşelendi çocuklar,
Güvendi insanlar,
Atatürk'e!

Şarkının adı Kuruldu Cumhuriyet olacak. 23 Nisan'da yapmayı planlıyorum. Nakarat dışındaki sözler aklıma gelmedi maalesef. Nakarat güzel mi?

Rulep

80+ Gold
Bu konu hakkında bilgim yok bu yüzden mantıklı mı bilemeyeceğim. Güzel keyifli bir ortam olur diye düşünüyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bende kız diye düşündüm. Bu yaşlarda erkek koyamam diye düşünüyorum. Nakarat;
Kuruldu Cumhuriyet!
Neşelendi çocuklar,
Güvendi insanlar,
Atatürk'e!

Şarkının adı Kuruldu Cumhuriyet olacak. 23 Nisan'da yapmayı planlıyorum. Nakarat dışındaki sözler aklıma gelmedi maalesef. Nakarat güzel mi?
Gayet güzel olmuşta güvendi insanlar atatürke demek yerine böyle daha ipuculu vermek iyi olmaz mı mesela O ADAMA gibi benim bildiğim öyle olur genelde isim vermezler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,399
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom