Neler Yeni

Nasıl kilo alabilirim

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Hocam sakın kilo alıcam niyetine full sağlıksız beslenme. Sağlıklı olarak al.
Full sağlıksız beslendim işi kısa sürede hallettim. Sağlıklı beslenerek 10-15 kgyi nasıl almayı planlıyorsun 1 yılda falan?

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
gerek yok hocam. günlük kilona uygun protein al ve kaliteli karbonhidrat kaynakları tüket mesela ne olur? sabah kahvaltıda beyaz unla yapılan ekmek yerine tam buğday ya da çavdar al 10 numara kilo alırsın. beyaz unla yapılan ekmek yendiği an kan şekerini düşürmeye başlar ilk baş çok tok olursun sonra hemen acıkırsın. mesela bir kahvaltı önereyim emin kardeşimde kullanabilir. 5 yumurta 30g protein 130gr lor 22gr protein bir de 50-60 gr yulafı alıp omlet yapıyorsun yanınada 3-4 dilim tam buğday ekmek. mis gibi.
Bu arkadaş dogru söylüyor. Konu sahibine ek bir bilgilendirme sunayim, spor yapmayan veya diyetisyen olmayan birinin önerisini umursama. Protein/Karb miktarlarini bos verip garip garip seyler söylerler.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Bu arkadaş dogru söylüyor. Konu sahibine ek bir bilgilendirme sunayim, spor yapmayan veya diyetisyen olmayan birinin önerisini umursama. Protein/Karb miktarlarini bos verip garip garip seyler söylerler.
adam gece yatmadan önce tatlı ye demiş ya la cirlatti valla

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Full sağlıksız beslendim işi kısa sürede hallettim. Sağlıklı beslenerek 10-15 kgyi nasıl almayı planlıyorsun 1 yılda falan?
karacigeri falan kaybet o zaman. gayette temiz bir şekilde alınır dostum. sağlıksız beslenerek anca yağ tulumu olursun.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
karacigeri falan kaybet o zaman. gayette temiz bir şekilde alınır dostum. sağlıksız beslenerek anca yağ tulumu olursun.
Zaten sağlıksız beslenme adı üstünde. Ağır zarganaysan ne bulduysan yemen lazım işin matematiğine girme yani. Skinny fat falansan dediğin clean bulk mantıklı olur.

3.George

80+ Bronze
bende bir kaç yıl öncesine kadar çok zayıftım. ve cidden sağlıksız şeylerle beslenerek yağ tulumuna dönüştüm sayılır. biraz verdik biraz daha vermem lazım :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,115
Üyeler
153,498
Son üye
exposure
Top Bottom