Neler Yeni

Nasıl Kilo Verebilirim ?

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Selamlars Beni az çok görmüşsünüzdür forumda şimdi benim şöyle bir sorunum var ben biraz kiloluyum ve bunu 2.sınıftan beri eritemedim (şuan 7.sınıfım) trendyol kampanyasında 50şer 50şer kuponlarla bi tane spor aleti aldim yapıyorum ama omuzlarım şuan ağrıdığı için yapmıyorum günde normalde 100 200 arası mekik çektim o aletle bir kere tekte 200 çekmistim :D neyse konuyu daha uzatmayayım başka nasıl kilo verebilirim yaş 13 martta 14e basıcam (2008liyim yani)
okuyan herkese thxss
bu yaşta dengesiz spor yapman ileride çok kötü sonuçlar doğurabilir lütfen kendi iyiliğin ve vücut gelişimin için en kısa sürede bir diyetisyene git hem nasıl bir diyet uygulaman gerektiğini hemde yaptığın sporların doğru şeklini ogrenip devam et

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
Kas hafızasının en yoğun olduğu dönemlerdesin. Bu yaşlarda yapmazsan ileride zorlanırsın. Sevdiğin bi spora yönel ve bir düzen haline gir.
mesela kickboksa gittiğimde kilolar kasa dönüşür mü biliyorum bu tabikii fitness değil ama sormak istedim

BMW_M4

80+ Bronze
ya benim üst çok var göbekten utanmam da zaten yürürken falan gözükmüyor ama göğüsler var ve şişiyorlar ne alakaysa basınca sönüyor anlamadım gitti :(:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ağırlık hiç kaldırmadım ama yapabilirim

bide kickboksa gitmek istiyordum hem yağ yakarım diye hem bilgilenirim diye teknikler vs.vs

ama ailem sen güçlü değilsin sen tekte bayılırsın diyoalr biraz pısırık mı desem pek kavgaya karışmam çok sinirlenmedikçe
Bayan isen vermen biraz zor
yanlış anlama ağırlık falan o yüzden.

DeoNade

80+ Bronze
sütü annem teyzesinin oğlundan alıyoruz hazır değil yani haziır tavuk dediğin hazır olmayan tavuk nasıl olacak yani tavuğu kesilmemiş olarak mı alıcaz ?

ah ah babam 2 3 sene öncesine kadar büyüme çağındasın sonra verirsin demişti de şimdi şu göbeğe bak falan diyo bilmiyorum biraz gıcık herhalde :D

sadece ucu bu arada
trollüyor sanırım kardeşimiz :mad:

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Ekmek hiç ama hiç yeme. Her gece yatmadan yoğurt ez üstüne doluca pulbiber dök ve biraz da limon sık ye ve öyle yat. Gün içerisinde yeşil çay iç. Biraz da egzersiz yaparsan verirsin. Benim de boy 190 kilo 120. Ben de bunları yapmak istiyorum ama bir türlü icraata geçiremedim🙁

Ravn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Caner Teke
mesela kickboksa gittiğimde kilolar kasa dönüşür mü biliyorum bu tabikii fitness değil ama sormak istedim
Fitness yapmak zorunda değilsin. Kaslarına çalışması gerektiğini öğretmen gerek. Acele etme önce spora adapte ol sonra yavaş yavaş kilo verirsin.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
Ekmek hiç ama hiç yeme. Her gece yatmadan yoğurt ez üstüne doluca pulbiber dök ve biraz da limon sık ye ve öyle yat. Gün içerisinde yeşil çay iç. Biraz da egzersiz yaparsan verirsin. Benim de boy 190 kilo 120. Ben de bunları yapmak istiyorum ama bir türlü icraata geçiremedim🙁
maalesef onu yapamam öyle yumurta falan pek sevmiyorum özellikle beyazını ekmeksiz de hiç olmaz aslında çok yemek sseçiyorum :(

Fitness yapmak zorunda değilsin. Kaslarına çalışması gerektiğini öğretmen gerek. Acele etme önce spora adapte ol sonra yavaş yavaş kilo verirsin.
almam gerektiğinden az kalori alırsam kilo verir miyim ?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Dediğin gibi benim de yumurtanın beyazında midem çok bulanır. Kahvaltıda 1 dilim kepek ekmek yiyebilirsin. Domates doğra içini biraz zeytinyağı yap. Öyle ye yumurtayla beraber hem miden de bulanmaz. Ekmek yerine patates haşlaması da olabilir. Öğlen tavuk/balık(tom balığı olabilir/+makarna yiyebilirsin. Akşam da sulu yemek salata yoğurt vs. yiyebilirsin. Önceden ben de kilo vermiştim bu sayede. Spora gidiyordum bir yandan. İlk 1 ayda 10 kilo vermiştim ama spordaki hocaların dediklerini harfi harfi yaparak vermiştim. Bu dediklerimi de yaparsan vermek çok zor olmaz. Spordaki en önemli şey azimdir. İçinde istek varsa her türlü yaparsın

Top Bottom