Neler Yeni

Nasıl kredi kartı çıkarabilirim yardım lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Emirhan
16 yaşındayım kredi kartı çıkartıcam akbank dan tam olarak ne yapmam gerekiyor şubesine mi gidiyorum gittim diyelim para ödemek zorunda mıyım ödeyeceksek de ne kadar öderiz

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Babamla gitsem olurmu birde dediğim gibi çıkartmaya para alıyorlarmı
çıkartmaya para almazlar ama kendi adına babanı bırak yani bankanın müdürünü alsan bile kendi adına çıkartamazsın 18 olman lazım en az ayrıca gelirinin olması lazım kredi kartı çıkarmak için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çıkartmaya para almazlar ama kendi adına babanı bırak yani bankanın müdürünü alsan bile kendi adına çıkartamazsın 18 olman lazım en az ayrıca gelirinin olması lazım kredi kartı çıkarmak için.
banka kartını diyorsan da o da 18 yaşında olman lazım ama ön ödemeli kart kullanabilirisn papara ve ya tosla

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,789
İsim
Oğuz Oğuz
16 yaşındayım kredi kartı çıkartıcam akbank dan tam olarak ne yapmam gerekiyor şubesine mi gidiyorum gittim diyelim para ödemek zorunda mıyım ödeyeceksek de ne kadar öderiz
Babanla gitsen bile 16 yaşında olduğun için alamazsın. Baban annenin adına çıkarsın. Onu sen kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16 yaşındasın kanka daha neyin kredi kartı :D önce bi reşit ol 18 olduğunda çalışmaya başladığın zaman çıkartırsın kartını
İnternetten çalışıyorum zaten oyun hesabı satımı yapıyoruz paparaya yatırma limitim kalmadı artık başka kart lazım

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
İnternetten çalışıyorum zaten oyun hesabı satımı yapıyoruz paparaya yatırma limitim kalmadı artık başka kart lazım
kredi kartı para yatırıp çekmeni sağlamaz adı üzerinde bankadan kredi alır bir sonraki ay ödersin ve ya taksitlendirirsin. senin istediğin banka hesabı herhalde.

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ekrem Fil
en az 18 yaşında olman lazım her önüne gelene vermezler kredi kartı şartlarını karşılaman gerek.
vekil ile oluyor diye biliyorum ama kredi kartı değil sadece banka kartı diye hatırlıyorum

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

banka kartını diyorsan da o da 18 yaşında olman lazım ama ön ödemeli kart kullanabilirisn papara ve ya tosla
Doğru info yok Ğcsğwfşrwjğ
Aga banka kartı gidip ailenle çıkarabilirsin. Kredi kartı da ailenle gidersin çıkartırsın ama bir gelir kaynağı göstermen gerekiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: HjRO
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,661
Üyeler
158,161
Son üye
faruksagban
Top Bottom