Neler Yeni

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
cashbackler birleşiyor haberiniz olsun. oyun alımları dahil gibi duruyor. 400 liralık oyun 220ye geliyor.(dahilse) steam cüzdan kodu dahil mi?
Hocam kendilerine sordum geçerliymiş rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
cüzdan kodu alırsam cashback olmuyormuş sanırım.
ben cüzdan olarak sordum cashback geçerli dediler ama siz yine de bakiye yükleyecekseniz normal bakiye yükleyin kod falan almadan.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İlk gelenlere özel kampanyalar mevcut zaten. Birince yaşını kapsıyorsa bu tüm müşteriler içindir. İlk yazdığından kastı tek sefer 100 TL vermesinden dolayıdır büyük ihtimal. Yazım hatası yapmışlar.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
normal olarak nasıl yükleyebilirim ki ?
Steam bakiye yüklemek için tek şansınız var zaten. Oyunda alsanız veya direkt bakiyede yükleseniz aynı yerden ödeme yapıyorsunuz. Saymama durumu olacağını sanmıyorum.

1721

80+ Bronze
direkt steamden cüzdan kısmından yükleyebilirsiniz.
https://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds?l=turkish burdan değil mi ? 400 lirayı nasıl yaparım ki burdan ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam bakiye yüklemek için tek şansınız var zaten. Oyunda alsanız veya direkt bakiyede yükleseniz aynı yerden ödeme yapıyorsunuz. Saymama durumu olacağını sanmıyorum.
destek ekibi steam cüzdan kodu alarak yaparsanız sayılmayabilir demişti. o yüzden sordum;ben de sizin gibi düşünüyorum zaten.tek sıkıntı en kötü 25 dolar atmak zorunda olmak.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Kaan
Migrostan fln bir şeyler alsam kabül görür mü sanal marketten
Sanal markette görür ama fiziki mağazada görmüyor galiba, ben fiziki mağazadan aldım gelmeyecek galiba. Neyse :D

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
https://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds?l=turkish burdan değil mi ? 400 lirayı nasıl yaparım ki burdan ?

destek ekibi steam cüzdan kodu alarak yaparsanız sayılmayabilir demişti. o yüzden sordum, ben de sizin gibi düşünüyorum zaten.tek sıkıntı en kötü 25 dolar atmak zorunda olmak.
en az 25 dolar yükleyebilirsiniz hocam yararlanmak için maalesef böyle.

Sanal markette görür ama fiziki mağazada görmüyor galiba, ben fiziki mağazadan aldım gelmeyecek galiba. Neyse :D
fiziki mağazalarda geçersiz diye belirtmişlerdi hocam keşke baksaydınız. canınız sağolsun.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
İlk kez nays kullandım. Cashback hakkı kazanıp kazanmadığımıza bakabildiğimiz bir yer var mı ? Hepsiburada'da 400 lira üzeri alışveriş yaptım nayskart ile ve ea den 120 liralık oyun aldım. İnşallah cashback kapsamındadır.

Top Bottom