Neler Yeni

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,810
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Kaan
fiziki mağazalarda geçersiz diye belirtmişlerdi hocam keşke baksaydınız. canınız sağolsun.
En azından market alışverişinde %10 var, o da işime gelir. Ama bu 100 TL de tatlı olurdu :D

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
İlk kez nays kullandım. Cashback hakkı kazanıp kazanmadığımıza bakabildiğimiz bir yer var mı ? Hepsiburada'da 400 lira üzeri alışveriş yaptım nayskart ile ve ea den 120 liralık oyun aldım. İnşallah cashback kapsamındadır.
maalesef yok ama kampanyalar kısmından geçerli olduğunu tarafınızca doğruladıktan sonra alışveriş onaylanınca 1-3 gün arası hesabınıza yatıyor hocam

1721

80+ Bronze

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090

1721

80+ Bronze
Dostum nereden bilecekler senin steam cüzdana iade aldığını. Sanmam sorun olacağını
hocam yaptıkları açıklamalar net olmadığı için ne olup olmayacağını bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir şeyler gerçekleşirse buraya da yazmayı unutmayın hocam kolay gelsin.
tamam hocam. en kötü deneyim olur bir daha yapmayız

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Sanal markette görür ama fiziki mağazada görmüyor galiba, ben fiziki mağazadan aldım gelmeyecek galiba. Neyse :D
Bende tavuk alcaktım kg si 100tl ya düşmüştü 5kg aldım 5 te nays la alacaktım ama hava koşulları izin vermedi sim kart bloke nays şifresini unuttum o da sadece bankadan kaldırılıyormuş bankaya giderken yağmur yağdı normal alıyım dedim stok bitmişti 5kg ile yetineceğim artık

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Bende tavuk alcaktım kg si 100tl ya düşmüştü 5kg aldım 5 te nays la alacaktım ama hava koşulları izin vermedi sim kart bloke nays şifresini unuttum o da sadece bankadan kaldırılıyormuş bankaya giderken yağmur yağdı normal alıyım dedim stok bitmişti 5kg ile yetineceğim artık
mesaj bloke oldu ise iş bankasının uygulamasından bankaya gitmeden açabiliyorsunuz tekrardan bi bakın derim uygulamadan.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
mesaj bloke oldu ise iş bankasının uygulamasından bankaya gitmeden açabiliyorsunuz tekrardan bi bakın derim uygulamadan.
İş bankası inik değilde bir bakayım teşekkürler ama aradıģımda sadece bankadan yapabilirsiniz demişlerdi ama iş bankası hesabım olduğunu bilmiyor olabilirler. Bu arada sim kart blokeyken bile harcama yapılıyor hepsiburadada kayıtlı mecbur oradan bişeyler aldım

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
İş bankası inik değilde bir bakayım teşekkürler ama aradıģımda sadece bankadan yapabilirsiniz demişlerdi ama iş bankası hesabım olduğunu bilmiyor olabilirler. Bu arada sim kart blokeyken bile harcama yapılıyor hepsiburadada kayıtlı mecbur oradan bişeyler aldım
evet kayıtlı yerlerden alışveriş yapılabiliyor hocam uygulamayı indirip bakın orada var yüksek ihtimal aktif olacaktır.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
maalesef yok ama kampanyalar kısmından geçerli olduğunu tarafınızca doğruladıktan sonra alışveriş onaylanınca 1-3 gün arası hesabınıza yatıyor hocam
Teşekkürler hocam eğer ea den cashback alırsam bilgilendirme yaparım. Yapacak arkadaşlara bilgilendirme olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
941,688
Üyeler
148,136
Son üye
OSman18