Neler Yeni

Ne sıklıkla oyun oynamak için torrent'e başvurursunuz ? [ Anketli ]

Ne sıklıkla torrent'e başvuruyorsunuz ?

• Full orjinal takılırım.

Oylar: 39 48.1%
  • Full torrent takılırım.

Oylar: 7 8.6%
  • Online oyunları orjinal , hikayeli oyunları torrentlerim

Oylar: 30 37.0%
  • Gamepass + Torrent takılırım.

Oylar: 5 6.2%

• Oy kullanan toplam üye
    81

Juiclair0

80+ Silver
Ne sıklıkla torrent'e başvuruyorsunuz ?
Hayatımda 1 kere torrentten bir şey indirmedim. Ne oyun ne film ne başka bişey. Hatırladığım çok küçükken pc ile yeni tanıştığımda korsan csgo indirmeyi denemiştik oyun ekranı metin2 gibiydi :D

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
fullindir...
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi çalıyorum o zaman ben :D

Reis seninle neden kafamız uyuşuyor yav

Ben de cevap vereyimç

Ucuza cidden değecek oyunları alırım mesela Batman Arkham Collection 15tl. Gidip bu oyunu torrentlersem cidden ayıp. Veya Metro üçlemesi olmuş 77 TL. Gidip şu üçlüyü torrentliyorsam benim ayıbım. Ama bana GOD OF WARı gelip de yüksek fiyata satıcaklarsa benim o oyunu satın almam kendime hakaret olur şahsen. PS oyuncularından yeterince para sömürüm niye bize 0 fiyat satılıyor ki ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,208
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Reis seninle neden kafamız uyuşuyor yav

Ben de cevap vereyimç

Ucuza cidden değecek oyunları alırım mesela Batman Arkham Collection 15tl. Gidip bu oyunu torrentlersem cidden ayıp. Veya Metro üçlemesi olmuş 77 TL. Gidip şu üçlüyü torrentliyorsam benim ayıbım. Ama bana GOD OF WARı gelip de yüksek fiyata satıcaklarsa benim o oyunu satın almam kendime hakaret olur şahsen. PS oyuncularından yeterince para sömürüm niye bize 0 fiyat satılıyor ki ?
Ben mesela eu4 hoi4 aldım orijinal ama DLC' ler crack

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Hiç Torrent kullanmadım. Bilindik sitelerden crack indiriyorum ama bazı oyunları. Param yetmezse yani. En son crack indirmem 2021 yılında oldu sanırım, uzun zaman oldu başvurmayalı. Artık tamamen orjinal takılıyorum galiba. Oyun yapımıyla ilgili temel bilgilerim var. Modelleme, ses, grafik, çizim, animasyon vb.

O sebeple korsan oyun kullanımına karşı hassasiyetim var. Yakında bilgisayarı toplarsam ben de oyun yapımına gireceğim zaten.

Ek olarak eğer oyun 500-600 liraysa, hikayeliyse ve o oyunu kaldıracak bilgisayarım olsa bile kimse kusura bakmasın ben bir oyuna 500-600 lira vermem maksimum 200₺ veririm. Pahalı oyunlar (300 ve üzeri) Çok hoşuma giderse crack yükler oynarım.

Bünyamina

80+ Platinum
kişiden kişiye baya değişen konu ben içime sinmemesi gibi olaylar yüzünden orjinal kullanıyorum fiyatı pahalı olan oyunları da duruma göre alıyorum ya da alamıyorum

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,980
İsim
Abdullah Aydoğdu
Online tarafında mecbur orijinal. Singleda korsan.

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Hiç Torrent kullanmadım. Bilindik sitelerden crack indiriyorum ama bazı oyunları. Param yetmezse yani. En son crack indirmem 2021 yılında oldu sanırım, uzun zaman oldu başvurmayalı. Artık tamamen orjinal takılıyorum galiba. Oyun yapımıyla ilgili temel bilgilerim var. Modelleme, ses, grafik, çizim, animasyon vb.

O sebeple korsan oyun kullanımına karşı hassasiyetim var. Yakında bilgisayarı toplarsam ben de oyun yapımına gireceğim zaten.

Ek olarak eğer oyun 500-600 liraysa, hikayeliyse ve o oyunu kaldıracak bilgisayarım olsa bile kimse kusura bakmasın ben bir oyuna 500-600 lira vermem maksimum 200₺ veririm. Pahalı oyunlar (300 ve üzeri) Çok hoşuma giderse crack yükler oynarım.

2. kez duydum. Torrent ile Crack farkı nedir ? Crackler part part indirilen dosyalar mı oluyor ? @RevDeisDou da dedi torrentlemem cracklerim dedi . Kafama takıldı

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
2. kez duydum. Torrent ile Crack farkı nedir ? Crackler part part indirilen dosyalar mı oluyor ? @RevDeisDou da dedi torrentlemem cracklerim dedi . Kafama takıldı
Bilmiyorum ki Crack olarak evet part part olanlar var ama genelde setup ile çıkıyor. Torrenti tam bilmiyorum araştırmadım da fakat arkadaşım kullanıyor bilgisayarında gördüğüm kadarıyla Torrentin clienti var oradan dosyayı atıp kuruyor sanırım tam bilgim yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,651
Üyeler
155,450
Son üye
mehmethakan1451
Top Bottom