Neler Yeni

Neden Kimse Gündeme Getirmiyor Bu Olanları ?

darxenos

80+
Merak etmeyin. Söylediğimi sıkıcı bulacaksınız belki ama gerçektir bu; tüm hücrelerimle iman ediyorum ki Allah intikamını çok feci alacaktır. Az kaldı geliyor gelmekte olan. Her Firavun'un sonu vardır. Bu adam seçimle falan gitmez onuda söyleyeyim. Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın kazanması için bilerek aday oldu. Sinan Oğan ve Fatih Erbakan da bu adama destek verdi seçimde. Bu Erdoğan nasıl, ne şekilde bu ikisini kandırdı da seçimde kendisine destek vermesini sağladı?

Son düzenleme:

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
marilyn
Arkadaşlar her geçen gün gençliğimizden gidiyor ve gençliğimizden gittikçe de iyi günler yerine her geçen gün daha kötü günler görmeye başlıyoruz. Yeni askerden geldim ve size olanları sıralıyayım;

1. Yurt dışına çıkarken neden verdiğimiz bile belli olmayan yurt dışı pulu 150'den 500 TL'ye yükselmiş. Başka ülkelerde böyle şeyler yokken biz nedeni belli olmayan bir şeye para veriyoruz.

2. Ülkede çok fazla fırsatçı kişinin cebinde gözü olan insanlar varken yurt dışında bulduğumuz indirimli bazen de uygun fiyatlı şeyleri alabiliyorken o fırsatı da elimizden aldılar. 150 EURO'dan 30 EURO'ya çekmek nedir hadi vergisini arttırdın neden iyice kısıtlıyorsunuz bizi 30 EURO dediğin şey 1500 TL bile etmiyor.

3. Sosyal haklarımızı bile elimizden alıyorlar başka yerlerde adam bakanlarını cumhurbaşkanlarını sosyal medya üzerinden eleştirirken rahat bir şekilde biz bırakın eleştirmeyi yakınına bile bir şey söylemeye korkar olduk hemen soruşturma hemen şafak operasyonu yani eleştirmek vatan hainliği olmuş bu ülkede o da yetmedi istedikleri zaman orayı kapat burayı kapat bazı insanlar instagramdan para kazanabilirken oranın da 4 gündür kapalı olması ayrı konu

4. Bize en büyük vaadi olan avrupaya vizesiz çıkma durumuna ne oldu iyice önüne engel getiriyorlar yeşil pasaport diyorlar o da 10 yıl çalışacaksın veya annen baban memur olucak ama 25 yaşında olmayacaksın falan filan diğer ülkerde insanlar şehir dışına çıkar gibi yurt dışına çıkıyor biz artık kendi ülkemizde bile gezemez olduk.

Bizim sonumuz ne olucak bu şekilde devam mı edicez niye kimse konuşmuyor niye kimse bir şey yapmıyor benim sesim çıksa ne çıkmasa ne bir başkası niye bizim için konuşmuyor diğer devlet büyükleri neden bir şey yapamıyor şaka gibi durum gerçekten. Bazen yurt dışına kaçanlar için kötü konuştuğumuz olurdu dibine kadar haklılar artık ya biz nereye gidiyoruz bu şekilde
Arkadaşım 600 euroluk bir şase sipariş etti ve gumruğe 20000 tl odedi sadece 1600 tl si vergi geri kalani müşavirin kisaca rüşvet sistemi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak etmeyin. Söylediğimi sıkıcı bulacaksınız belki ama gerçektir bu; tüm hücrelerimle iman ediyorum ki Allah intikamını çok feci alacaktır. Az kaldı geliyor gelmekte olan. Her Firavun'un sonu vardır. Bu adam seçimle falan gitmez onuda söyleyeyim. Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın kazanması için bilerek aday oldu. Sinan Oğan ve Fatih Erbakan da bu adama destek verdi seçimde. Bu Erdoğan nasıl, ne şekilde bu ikisini kandırdı da seçimde kendisine destek vermesini sağladı?
Kandırma yok hepsi kukladsn ibaret şu 25 yilda 1 tane adam akilli muhalif gelmezmi

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
PichHasso
görecez
Arkadaşım 600 euroluk bir şase sipariş etti ve gumruğe 20000 tl odedi sadece 1600 tl si vergi geri kalani müşavirin kisaca rüşvet sistemi var

Kandırma yok hepsi kukladsn ibaret şu 25 yilda 1 tane adam akilli muhalif gelmezmi
yavaş yavaş özgürlük kıtlıyorlar bak mesela bugün robloxu da engellediler :D oynamam etmem ama niye sebep ne yurt dışından bir şey mi istedik tamam al vergini kısıtlama niye ya bırak insanlar yurt dışına çıksın harç parası niye

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Uzun huysuz
20240803_202807.jpg

Okudukca soyle oldum

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
marilyn
görecez

yavaş yavaş özgürlük kıtlıyorlar bak mesela bugün robloxu da engellediler :D oynamam etmem ama niye sebep ne yurt dışından bir şey mi istedik tamam al vergini kısıtlama niye ya bırak insanlar yurt dışına çıksın harç parası niye
Robloxmu engellenmiş valla senden haberim oldu bu ay bi cozuttular cidden nabız yokluyorlar herhalde yarin ben anayasayi tumden değişiyorum diktatorunuz oluyorum dese şaşirmam

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
PichHasso
Robloxmu engellenmiş valla senden haberim oldu bu ay bi cozuttular cidden nabız yokluyorlar herhalde yarin ben anayasayi tumden değişiyorum diktatorunuz oluyorum dese şaşirmam
konusunu da açmışlar :D

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
ahmet ali özmert
normalde ülkemi çok seviyorum ki hala seviyorum daha bugün başıma gelen bir olay bu ülkenin artık demografik yapısının bozulduğunu ve artık yaşanılacak bir yer olmadığını kanıtladı bana annem ve babam 2 yeğenime bakıyor ve bugün bizim burdaki parka götürmüşler parkta oynarken bir tane ırk grubu belirtmek istemiyorum ama k ile başlayan bir ırk diyeyim ki yaşları küçükmüş motor ile geziyorlarmış ve az kalsın yeğenimi eziyorlarmış babam da çocuklara kızmış ve sonra bu p.. kuruları anneme ve babama küfür etmeye başlamış babam da polisi aramış cağnım devletim de zabıt yollamış fakat zabıtın da bu olaylarda yetkisi yokmuş çocuklar ailem parktan çıkana kadar küfür etmeye devam etmiş ve zabıt hiçbirşey yapmamış ülkemin polisi bile bizi korumuyorken biz nasıl güvende yaşayabiliriz?

332merek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
kerem kılıç
normalde ülkemi çok seviyorum ki hala seviyorum daha bugün başıma gelen bir olay bu ülkenin artık demografik yapısının bozulduğunu ve artık yaşanılacak bir yer olmadığını kanıtladı bana annem ve babam 2 yeğenime bakıyor ve bugün bizim burdaki parka götürmüşler parkta oynarken bir tane ırk grubu belirtmek istemiyorum ama k ile başlayan bir ırk diyeyim ki yaşları küçükmüş motor ile geziyorlarmış ve az kalsın yeğenimi eziyorlarmış babam da çocuklara kızmış ve sonra bu p.. kuruları anneme ve babama küfür etmeye başlamış babam da polisi aramış cağnım devletim de zabıt yollamış fakat zabıtın da bu olaylarda yetkisi yokmuş çocuklar ailem parktan çıkana kadar küfür etmeye devam etmiş ve zabıt hiçbirşey yapmamış ülkemin polisi bile bizi korumuyorken biz nasıl güvende yaşayabiliriz?
zabıta neden gelmiş onu anlamadım
alo 112 polis gönder

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
ahmet ali özmert
zabıta neden gelmiş onu anlamadım
alo 112 polis gönder
böyle olaylara polis gelmiyormuş babam da aynı soruyu sormuş eğer kavga veyahutta silah vb olay varsa polis geliyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,088
Üyeler
152,177
Son üye
Syrox2s
Top Bottom