Neler Yeni

Neden Linux Kullanılıyor?

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
ikinci sistem olarak kullanılabilir daha stabili windows phone :D

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Oyun konusunda Linux çok yol kat etti zaten. Kendisine ait nvidia sürücüleri, lutrisler, steam proton'ları. heroicler. Ben oynayabiliyorum. Az sonra da inebilirse AC 3 oynayacağım. Oyun oynayan da hayli hayli Linux kullanabilir.
Alıntıyı görüntüle
Şu oyunu Windowsta bile düzgün oynayamiyorsun zaten Linux olsa da farketmez gibi Bugisoft

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Şu oyunu Windowsta bile düzgün oynayamiyorsun zaten Linux olsa da farketmez gibi Bugisoft
Valla ne deyim doğrusun. Sürücülerim güncel olmasına rağmen AC Origins takılıyordu bazı animasyonlarda sahnelerde. Heralde Linux bu kadarını yapabiliyor dedim. Sonra technopat'ta biri dedi o takılmaları ben Windows'da da yaşıyorum. Anladım ki sorun ben de Linux da değilmiş oyundaymış.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Valla ne deyim doğrusun. Sürücülerim güncel olmasına rağmen AC Origins takılıyordu bazı animasyonlarda sahnelerde. Heralde Linux bu kadarını yapabiliyor dedim. Sonra technopat'ta biri dedi o takılmaları ben Windows'da da yaşıyorum. Anladım ki sorun ben de Linux da değilmiş oyundaymış.
Yeni oynadım hatta bitirmedim bile 35lerdeyim şu an bir görevi 10 kereye kadar deniyorum saçma buglar yüzünden bazen. Remastered yaptınız bari buglara da el atsaydınız

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Aynen con maynen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Bulkyapanobez Eğer Linux kuracaksan şimdi yardımcı olabilirim?
Ya da sen de kendin kurabilirsin.
Şu sorulara cevap vermen yeterli:
  • Sistemde SSD mi var HDD mi?
  • Bilgisayarda ne yapıyorsun?
Hocam şuan vücudum yatak ile bir bütün oldu. Daha sonra için düşünecem. Bu aralar bilgisayarı aktif neredeyse hiç kullanmıyorum. Yaşlandı ne Orhan

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam şuan vücudum yatak ile bir bütün oldu. Daha sonra için düşünecem. Bu aralar bilgisayarı aktif neredeyse hiç kullanmıyorum. Yaşlandı ne Orhan
Sen onu bir de Linux kurduktan sonra gör.

Top Bottom