Neler Yeni

Neden sürekli yeni telefon önerisi tavsiyesi konusu açılıyor? Youtubeda birsürü

Neden sürekli yeni telefon önerisi tavsiyesi konusu açılıyor? Zaten youtube ve google da birsürü var bunlardan. Oralardaki önerileri yapanların çoğuda elektrik elektronik mühendisi yani burada sorduğunuz kişilerden daha bilgili

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Neden sürekli yeni telefon önerisi tavsiyesi konusu açılıyor? Zaten youtube ve google da birsürü var bunlardan. Oralardaki önerileri yapanların çoğuda elektrik elektronik mühendisi yani burada sorduğunuz kişilerden daha bilgili
Bir iki kişi bile faydalansa kardır kankam. Bir çok farklı kişinin fikrini almak ta ayrı bir önem farz ediyor. Çok takma kafana ortalığa da bir zararı yok zaten.

ConquerorXIV

80+ Gold
onlar sponsorlukla yani para alarak kullanmayacakları ürünleri öneriyorlar biz tarafsızız ve bizde mühendisiz merak etme sen

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Her konusuna da raporu çakıyorum...

ConquerorXIV

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir iki kişi bile faydalansa kardır kankam. Bir çok farklı kişinin fikrini almak ta ayrı bir önem farz ediyor. Çok takma kafana ortalığa da bir zararı yok zaten.
bence öyle değil. Yani ben bilgim dahilinde birine yazdım aynı konu yeniden açılıyor yani sürekli aynı konu biri 20k tavsiye ver, biri 19.99k tavsiye veri biri 19.98k tavsiye ver.. bunun nesi kar olacak . Bende zaten youtube da yada internet sitelerini takip ederek aldım gayet basit yani . Bide bilgisiz birileride yanlış yönlendirme ihtimali var kar yerine zarar görme olasılığı daha fazla ben o nedenle konu açtım onu bile anlayacak adam varmı bilemiyorumki üsteki yorumlara bakarsan görürsün milletin kafasını

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
@Mehmet Yılmaz hocam bir bakarmısınız trol bir arkadaş var burda açtığı konulara bakabilirsiniz kusuruma bakmayın rahatsız etmek istemezdim

Spacee

80+
Ya neden millet inekleri koyunları kesiyor kasapta zaten et var

Emsal

80+ Silver
9CAADC75-7500-4EEA-854F-A08AFB3E5257.jpeg

Bence ya yaşı küçük ya da gerçekten aklı böyle çalışıyor

Top Bottom