Neler Yeni

Nedir bu mining dalgası ?

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Şu sıralar her yerde BTC , Ethereum vs miningleri yapsam kârım ne olur ? Tek kartla zengin olur muyum ? Bu gibi olayları her yerde görüyorum karşıma çıkıyor.
Neden şu zamanlarda türedi ?
İnsanlar neden bunu yapıyor ?

Zerodmr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Abdullah demir
hocam tek kartla kar edemezsiniz en az bi 25 bini gözden çıkarmanız lazım neden bu zamanda türedi herkes evde herkesin boş vakti olduğu için rahat para kazanma arayışına girdiler

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şu sıralar her yerde BTC , Ethereum vs miningleri yapsam kârım ne olur ? Tek kartla zengin olur muyum ? Bu gibi olayları her yerde görüyorum karşıma çıkıyor.
Ah Elon Musk, adam sadece Whatsapp yerine başka bir uygulama kullanıyorum dedi, o uygulamanın borsa hisseleri %2000 uçtu.
Tek kartla zengin olamazsın, kartın boşu boşuna ömrünü yersin.
Ben yatırım olarak Türkiye bu sene içerisinde kendi kripto parasını çıkarınca, en az 1000TL atmayı düşünüyorum.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ah Elon Musk, adam sadece Whatsapp yerine başka bir uygulama kullanıyorum dedi, o uygulamanın borsa hisseleri %2000 uçtu.
Ben yatırım olarak Türkiye bu sene içerisinde kendi kripto parasını çıkarınca, en az 1000TL atmayı düşünüyorum.
Yok ben kendim için sormuyorum , karşıma çıkan yazılarda hep bunları görüyorum .
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam tek kartla kar edemezsiniz en az bi 25 bini gözden çıkarmanız lazım neden bu zamanda türedi herkes evde herkesin boş vakti olduğu için rahat para kazanma arayışına girdiler
Rahat para kazanılamaz diye düşünüyorum.

Adam nerdeyse gerçek hayatta GTA oynuyor ,
185 milyar servet nedir ya ?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yok ben kendim için sormuyorum , karşıma çıkan yazılarda hep bunları görüyorum .

Uzun vadede büyük paralar kazanılabiliyor, şu aralar artmasında biraz dış hareketliliğin payı var.

Koskoca SpaceX ve Tesla'dan bahsediyoruz, bırakın da servetinin keyfini çıkarsın.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Uzun vadede büyük paralar kazanılabiliyor, şu aralar artmasında biraz dış hareketliliğin payı var.
İşin yatırım tarafına baktığın zaman , şu sıralar yatırım yapılabilir fakat ne koyup ne alacağın belli değil.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İşin yatırım tarafına baktığın zaman , şu sıralar yatırım yapılabilir fakat ne koyup ne alacağın belli değil.
Çok yakın bir tanıdığım tek gecede zengin oldu, 50K koydu riske girip 78K civarı kazandı.
Risk olmadan kazanç olmaz.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Çok yakın bir tanıdığım tek gecede zengin oldu, 50K koydu riske girip 78K civarı kazandı.
Risk olmadan kazanç olmaz.
Çok mantıklı bir hareket yapmış fakat batıyor olsaydı büyük sıkıntı olurdu.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çok mantıklı bir hareket yapmış fakat batıyor olsaydı büyük sıkıntı olurdu.
O yüzden parça parça yatırım yapıyor.
Yani kaybetme riski en aza iniyor, 1. hisseye 10k, 2. hisseye 10k işte böyle böyle gidiyor.

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Rtx 3070 ile bende giriştim etherium'a 62 mh ile bakalım ne olacak..

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Onaylamadığım bir dalga.
Ailesinden gelen parayla geçinen çocukların yerlerinde duramayıp kartlarına verdikleri zararın farkında olmamalarına üzülüyorum, elbette bozulduğu zaman ailen yenisini alabilir ama senin kazanacağın aylık para onlara kaybettirdiğin elektirik ve 4-6 ay sonra bozulan kart çipsetini hesaplayınca bencilce bir hareket.
Sadece türk kaynaklarını okuyarak ilerleyip duruyorlar, gerçekten mining yapan biriyle tanıştığımda adamın 2015'e kadar biriktirdiğini vs görünce şaşırmıştım.
Neyse yaşlarına veriyorum tek kartla bu işe girişilmez ama günlük cep harçlığı çıkarmak için verdikleri zararları görmüyorlar he bir de çok tatlı anlatıyorlar 🤣
Ailelerinden kopup istediği yatırım yapabilirler buna yapana asla sözüm yok.

https://forum.donanimarsivi.com/konu/mining-ekran-karti-alim-rehberi.165799/ bu konuda karşı çıkanların yarısı şimdi mining konusu açıyor.
Kısacası daha kesin bir düşünceleri yokken araştırmadan etmeden yaptıklarını ve çok basit olmadığını söylüyorum, fikirler değişir ama birine para harcatıp bu işe başlatırsa ve sonucu kötü olursa "risklerini söyledik" tarzı cümleler kuracaklardır.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bu son bir kaç ay içinde olan bir şey değil. Hatırlarsanız 1 BTC 30 bin, 70 bin olduğu sıralarda da minig furyası türemişti. Yaklaşık 2017 - 2018 gibi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

HESOYAM

Top Bottom