Neler Yeni

Net kargo rezilliği!

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
İtopyadan kulaklık siparişi verdim netkargo ile gönderiliyor fakat bugün sabah dağıtıma çıkan kargo bir türlü gelmedi dışardaki işlerimi iptal edip tüm gün evde bekledim. Tahmini teslimat gün içi 12.00-14.00 diyordu her saat başı tahmini teslimat ertelendi 23.00a kadar. Kargo mu ne zaman getirirler? işi gücü bıraktım kargo bekliyorum dağıtımda diye. Amazonun Hollanda'dan gönderdiği ürün bile 2 günde elime ulaşmıştı ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim

Son düzenleme:

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
İtopyadan kulaklık siparişi verdim netkargo ile gönderiliyor fakat bugün sabah dağıtıma çıkan kargo bir türlü gelmedi dışardaki işlerimi iptal edip tüm gün evde bekledim. Tahmini teslimat 12 diyordu her saat başı tahmini teslimat ertelendi 23.00a kadar. Kargo mu ne zaman getirirler? işi gücü bıraktım kargo bekliyorum dağıtımda diye. Amazon Hollanda'dan gelen ürün bile 2 günde elime ulaşmıştı ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim
''Amazon Hollanda'dan gelen ürün bile 2 günde elime ulaşmıştı ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim'' Hocam kusura bakmayın PMKŞASSDBFVGSDGFBKLSDBGFLKSFGBD amazon kraldır

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,267
İsim
Oozdmrsm
Tahmini teslimat 12 demiş. 12 ne saat mi? Gün mü? Ay mı? Dakika mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tahmini teslimat 12 demiş. 12 ne saat mi? Gün mü? Ay mı? Dakika mı?
Dağıtıma çıkmışsa o günün saatidir. İnsanlar anlamakta zorlanmasın diye düzeltiyorum hemen

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
talha ayaz
hocam bende ayin ürünü olan asus m3 vermistim
müşteri hizmetleri ile kavga etmeden getirmiyorlar

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Net kargo diye kargo firması mı varmış? İlk defa duydum ben.

EPekzy

80+
Kardeşim aynı sorunu yaklaşık 2 hafta önce sistem aldığımda yaşadım. 3 gün bekledim senin gibi 4.gün de saat 22.00'da teslim edilecektir yazıyordu. Bende ''ehhh yeter ya'' dedim gezmeye dışarı çıktım, saat 22.30'da kargo eve gelmiş... yani anlayacağın bunlar çok değişik bir firma sürekli ara ve baskı yap öbür türlü bekliyosun...

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Bilal
mesaj silme

Son düzenleme:

bextrium

80+
Canları ne zaman istiyorsa o zaman getiriyorlar. Kuryenin belki başı ağrımıştır dinlenmiştir kardeşim ayıp değil mi ne bu acele(!)
Şubeleri yok, gidemiyorsun. Robot gibi müşteri hizmetleri var, ulaşsanız bile robot gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Sadece bekleyeceksin. Başka yapabileceğin hiçbir şey yok. Mitopya'da bunlarla çalışmaya devam etsin, aferin sana mitopya...

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
gidip bekliycene git şubeden al hocam bunada konu açılmaz heralde
Valla sağol knk sen olmasan nerden gelecekti aklıma. Şubenin olmaması dışında sıkıntı yok güzel fikir(!)
Belki aynı sorunu yaşayan vardır diye konu açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Canları ne zaman istiyorsa o zaman getiriyorlar. Kuryenin belki başı ağrımıştır dinlenmiştir kardeşim ayıp değil mi ne bu acele(!)
Şubeleri yok, gidemiyorsun. Robot gibi müşteri hizmetleri var, ulaşsanız bile robot gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Sadece bekleyeceksin. Başka yapabileceğin hiçbir şey yok. Mitopya'da bunlarla çalışmaya devam etsin, aferin sana mitopya...
Aynen öyle 200₺ fazladan veririm başım ağrımaz. Daha da mitopyadan alışveriş yapmam

elecus

80+
İtopyadan kulaklık siparişi verdim netkargo ile gönderiliyor fakat bugün sabah dağıtıma çıkan kargo bir türlü gelmedi dışardaki işlerimi iptal edip tüm gün evde bekledim. Tahmini teslimat gün içi 12.00-14.00 diyordu her saat başı tahmini teslimat ertelendi 23.00a kadar. Kargo mu ne zaman getirirler? işi gücü bıraktım kargo bekliyorum dağıtımda diye. Amazonun Hollanda'dan gönderdiği ürün bile 2 günde elime ulaşmıştı ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim
bu kadar herseye zırlamayın be kardesım 2-3 saat daha beklesene nolur konu monu acıyosun burda anasınıdıf cocukları gıbı zırlıyosun sen hayatındakı her ısını gucunu kusursuz yapıyosunda mıllettende mı aynısını beklıyosun az bıraz olgunluk

Top Bottom