Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Nike Air Monarch IV Erkek Training Ayakkabısı 415445-101 🔥 434,94 TL 🔥

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz

Ekler

• 14106735-8833-42c0-8173-525da98bdb42.jpeg
    14106735-8833-42c0-8173-525da98bdb42.jpeg
    80.9 KB · Hit: 174

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
sonucu merakla bekliyorum

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan

Bergee

80+ Silver
Alması gene kabul edilebilir, deniyor işte öyle böyle şansını diye yorumlanabilir de THH boyutu bambaşka. Komik ve acınacak bir hareket.
Bu arkadaşı pek fazla ciddiye almayın yaşı max 15 her konu altında böyle yorumlar yapıp insanları kendince toxiclemeye çalışıyor. Sen daha acınacak hareketler sergiliyorsun da farkında değilsin. Yazmayayım yazmayayım diyorum da kendimi tutamıyorum senin bu saçma yorumlarına. İnsanlar haklarını arayacak tabii ki de. Bknz: marketlerde fiyat etiketi ne ise eğer güncelleme oldu ise ve müşteri o etiketteki fiyattan almak istiyorsa bir ürünü o fiyattan alır. Tüketici hakları böyle bir şey yanlış fiyatlandırma için de aynı şey geçerli ki bu zamana kadar hiç yaşamadım böyle bir şey ama yaşayan arkadaşlar tabii ki de hakkını arayacak! Hakkını aramazsa senin gibi saçma biri olurlar :)

cerrah42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali
Para iadesi bile gelmedi daha hergun arayıp şikayet talebinde bulunuyorum. Naysla almıştım banka red veriyormuş sözde iban istediler bakalım beklemedeyim.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,976
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu arkadaşı pek fazla ciddiye almayın yaşı max 15 her konu altında böyle yorumlar yapıp insanları kendince toxiclemeye çalışıyor. Sen daha acınacak hareketler sergiliyorsun da farkında değilsin. Yazmayayım yazmayayım diyorum da kendimi tutamıyorum senin bu saçma yorumlarına. İnsanlar haklarını arayacak tabii ki de. Bknz: marketlerde fiyat etiketi ne ise eğer güncelleme oldu ise ve müşteri o etiketteki fiyattan almak istiyorsa bir ürünü o fiyattan alır. Tüketici hakları böyle bir şey yanlış fiyatlandırma için de aynı şey geçerli ki bu zamana kadar hiç yaşamadım böyle bir şey ama yaşayan arkadaşlar tabii ki de hakkını arayacak! Hakkını aramazsa senin gibi saçma biri olurlar :)
Evet, az personelle çalıştırılan market personelleri 1 ürünün fiyatını yoğunluktan değiştiremediler diye onların günlük kazançlarını kesinlikle ellerinden almalısın. +15 yaş abim benim. Ne de olsa haklarını bilen büyük bir erkeksin.

Bergee

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Evet, az personelle çalıştırılan market personelleri 1 ürünün fiyatını yoğunluktan değiştiremediler diye onların günlük kazançlarını kesinlikle ellerinden almalısın. +15 yaş abim benim. Ne de olsa haklarını bilen büyük bir erkeksin.
O zaman orada çalışmayacak o da hakkını arayacak. Onlar hakkını aramıyor diye bende aramayacak değilim ;) Karga bile sizden daha zeki yemin ediyorum. Fazla cringe dozu yüklemesi alıyorum bu forumda seni görünce nedense. Boş yorumlarını kendine sakla abicim sen fazla takılma böyle şeylere. Hakkını aramayanlar var diye ben hakkımı aramayacak mıyım bu ne saçma bir düşünce yapısı ya çocuksun buradan belli zaten.
Dip not; burada kaç tane personel çalıştığını tartışmıyoruz konu yanlış fiyatlandırma. Kaç personel çalıştırırsa çalıştırsın o fiyat müşteriye yansıtılıyorsa müşteri o fiyattan alır. Serbest piyasa nasıl bir şey ise herkes kendi malına bir değer biçiyorsa bu da öyle bir hak. Konudan konuya atlamanın manası yok.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,976
İsim
Abdullah Aydoğdu
O zaman orada çalışmayacak o da hakkını arayacak. Onlar hakkını aramıyor diye bende aramayacak değilim ;) Karga bile sizden daha zeki yemin ediyorum. Fazla cringe dozu yüklemesi alıyorum bu forumda seni görünce nedense. Boş yorumlarını kendine sakla abicim sen fazla takılma böyle şeylere. Hakkını aramayanlar var diye ben hakkımı aramayacak mıyım bu ne saçma bir düşünce yapısı ya çocuksun buradan belli zaten.
Dip not; burada kaç tane personel çalıştığını tartışmıyoruz konu yanlış fiyatlandırma. Kaç personel çalıştırırsa çalıştırsın o fiyat müşteriye yansıtılıyorsa müşteri o fiyattan alır. Serbest piyasa nasıl bir şey ise herkes kendi malına bir değer biçiyorsa bu da öyle bir hak. Konudan konuya atlamanın manası yok.
Hakkını aramak demek işten kovulmak demek. Herkesin hayatı seninki kadar rahat değil demek ki.
Bir de bana 15 yaşında diyor. :D

Bergee

80+ Silver
Hakkını aramak demek işten kovulmak demek. Herkesin hayatı seninki kadar rahat değil demek ki.
Bir de bana 15 yaşında diyor. :D
Yok sana ne anlatırsam anlatayım sağdan giriyor soldan çıkıyor :) Hakkını arayacak o da anlıyor musun? Ben rahat değildim bende köpek gibi çalışa çalışa geldim geldiğim noktaya. Markette de çalıştım kuaförde de çalıştım. Ama hakkımı araya araya.. Markette elim kesildiğinde iş kazası diye yazdırma dendi lakin benim hakkım bu ve ben gidip iş kazası diye yazdırdım işten atamadılar da yiyorlarsa atsınlar. Lakin, ben kendim çıkmak istedim bir müddet sonra çıktım. Kimsenin hayatı rahat değil. Köpek gibi didindim de aldım her şeyimi baba parası cart curt değil o yüzden hakkımı arıyorum anlıyor musun? Paranın zor kazanılan bir şey olduğunu baba parası yemeyi bıraktığım zaman anladım .. 26 yaşındayım Allah'a şükür kendimi toparladım ama ben sen o bu bizler hakkımızı aramazsak kimse aramaz bu düzen böyle gelip böyle gider güzel bir düzen mi? Değil. İşçi de akıllı olsun hakkını arasın desin ki ben yetişemiyorum 1 eleman daha istiyorum almıyorlarsa o da çıksın zor değil. Her şeyin çözümü var anlayacağın sen hala yokuşa sürüp çözümsüzlüğe gidiyorsun. Ayrıca marketlerde kasa görevlisi farklı raf görevlisi farklı tam olarak ne yoğunluğu bu? Raf elemanı rafları düzenler etiketleri düzeltir. Raf düzenlemek ve etiket düzeltmek nasıl yoğun olabiliyor? Hiçbir şey hakkında bir bilgin yok ama varmış gibi sadece yorum yapmak için yorum yapıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,334
Üyeler
155,082
Son üye
mousepad
Top Bottom