Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Nike Air Monarch IV Erkek Training Ayakkabısı 415445-101 🔥 434,94 TL 🔥

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,976
İsim
Abdullah Aydoğdu
Yok sana ne anlatırsam anlatayım sağdan giriyor soldan çıkıyor :) Hakkını arayacak o da anlıyor musun? Ben rahat değildim bende köpek gibi çalışa çalışa geldim geldiğim noktaya. Markette de çalıştım kuaförde de çalıştım. Ama hakkımı araya araya.. Markette elim kesildiğinde iş kazası diye yazdırma dendi lakin benim hakkım bu ve ben gidip iş kazası diye yazdırdım işten atamadılar da yiyorlarsa atsınlar. Lakin, ben kendim çıkmak istedim bir müddet sonra çıktım. Kimsenin hayatı rahat değil. Köpek gibi didindim de aldım her şeyimi baba parası cart curt değil o yüzden hakkımı arıyorum anlıyor musun? Paranın zor kazanılan bir şey olduğunu baba parası yemeyi bıraktığım zaman anladım .. 26 yaşındayım Allah'a şükür kendimi toparladım ama ben sen o bu bizler hakkımızı aramazsak kimse aramaz bu düzen böyle gelip böyle gider güzel bir düzen mi? Değil. İşçi de akıllı olsun hakkını arasın desin ki ben yetişemiyorum 1 eleman daha istiyorum almıyorlarsa o da çıksın zor değil. Her şeyin çözümü var anlayacağın sen hala yokuşa sürüp çözümsüzlüğe gidiyorsun. Ayrıca marketlerde kasa görevlisi farklı raf görevlisi farklı tam olarak ne yoğunluğu bu? Raf elemanı rafları düzenler etiketleri düzeltir. Raf düzenlemek ve etiket düzeltmek nasıl yoğun olabiliyor? Hiçbir şey hakkında bir bilgin yok ama varmış gibi sadece yorum yapmak için yorum yapıyorsun.
Tamam, sen çok biliyorsun. Rahat bırak klavyeyi.

Bergee

80+ Silver
Tamam, sen çok biliyorsun. Rahat bırak klavyeyi.
Bir ara bilgisayar koltuğundan kalkta gerçekleri gör. Hayat bilgisayardan yazmak kadar kolay değil ne yazık ki :) Gençliğine veriyorum. Ergenliğin geçtiğinde yazdıklarımı daha iyi anlayıp haklıymış dediğini elbet sende göreceksin yaşayarak. Kal sağlıcakla abisi :)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,976
İsim
Abdullah Aydoğdu
Uygunsuz davranış
Bir ara bilgisayar koltuğundan kalkta gerçekleri gör. Hayat bilgisayardan yazmak kadar kolay değil ne yazık ki :) Gençliğine veriyorum. Ergenliğin geçtiğinde yazdıklarımı daha iyi anlayıp haklıymış dediğini elbet sende göreceksin yaşayarak. Kal sağlıcakla abisi :)
Önüne kemik atmıyorum ki ses çıkarma diye ama sen hala acınacak hayatının acısını internette tanımadığın insanlardan çıkarmaya çalışıyorsun.

Bergee

80+ Silver
Önüne kemik atmıyorum ki ses çıkarma diye ama sen hala acınacak hayatının acısını internette tanımadığın insanlardan çıkarmaya çalışıyorsun.
Senin yaptığını yapıyorum canım kardeşim benim o kemiği sana olmayan dişlerinle yediririm dikkat et terbiyesiz herif seni. Saygı desen yok toxiclik desen köküne kadar. Sen nasıl hala banlanmadın bu siteden pes doğrusu. Büyüklerinize karşı çok küstahsınız biz sizin yaşınızdayken büyüklerin nasihatlarını dinler ders alırdık şimdikilere bak yazık ailenize acıyorum sizi büyütürken o kadar emek veriyor ama ne büyüttüklerini bilmiyorlar yazık.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Taha Efe
Top Bottom