Neler Yeni

Nothing Phone 1 Alınır mı?

1 yıl değil, kendi eski kullanmadığın imei varsa ömür boyu gider
Mesela bizim evde bı tel var Samsung'un yarı tuşlu yarı dokunmatik onun imeisini herhangi bir yd telefona atsam ömür boyu gider mi? Nasıl atacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela bizim evde bı tel var Samsung'un yarı tuşlu yarı dokunmatik onun imeisini herhangi bir yd telefona atsam ömür boyu gider mi? Nasıl atacağım
Bu imeisini arma şey gibi mi örnek veriyorum eski pc de kullandığın ekran kartını yeni PC ye takmak gibi tam olarak öyle değil de umarım anlatabilmisimdir

Mr.White

80+ Bronze
Her telefona farklı şekilde ve yolda imei atılıyor, araştırırsan ve biraz anlıyorsan niye atamayasın ki eğer yurtdışı sıfır alacaksan telefon sana ulaştıktan sonra imei veriyorsun adama hallediyor satıcı bir sefer ücretsiz veya sana göndermeden önce atıp gönderiyor
Bu imeisini arma şey gibi mi örnek veriyorum eski pc de kullandığın ekran kartını yeni PC ye takmak gibi tam olarak öyle değil de umarım anlatabilmisimdir
Dediğini pek anlamadım ama şebeke alması yetiyor LTE falan sorun olmuyor

Her telefona farklı şekilde ve yolda imei atılıyor, araştırırsan ve biraz anlıyorsan niye atamayasın ki eğer yurtdışı sıfır alacaksan telefon sana ulaştıktan sonra imei veriyorsun adama hallediyor satıcı bir sefer ücretsiz veya sana göndermeden önce atıp gönderiyor

Dediğini pek anlamadım ama şebeke alması yetiyor LTE falan sorun olmuyor
Benim arkadaş demişti evde eski bı Nokia vardı onunkini aldım geçirdim diye durum böyle mi isliyor yane

Mr.White

80+ Bronze
Benim arkadaş demişti evde eski bı Nokia vardı onunkini aldım geçirdim diye durum böyle mi isliyor yane
Evet, sadece o nokia ve imei atılan telefona aynı anda hat takılmaması lazım onun dışında bir problem olmuyor

Mr.White

80+ Bronze
Dediğim o Samsung telefon evden birinin telefonunda sorun olunca kullanıyorlar o zaman bu iş olur peki iPhone karda böyle mi durum?
iPhone'da böyle bir şey maalesef yok bi ara kayıt uzatma vardı o da btk tarafından sonlandırıldı o yüzden var diyen kişilere inanmayın dolandırıcı kısaca, tek yolu 6k verip kaydetmen lazım.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Arkadaşlar imei attırırım ama Çeşmede iyi yapabilen kimse yok. İzmire de gitmek istemiyorum zaten gitme parası imei parasından pahalı.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı

Mr.White

80+ Bronze
Arkadaşlar imei attırırım ama Çeşmede iyi yapabilen kimse yok. İzmire de gitmek istemiyorum zaten gitme parası imei parasından pahalı.
Facebook da güvenilir satıcılar var 5+ üstü farklı marka cihaz aldım 2-3 satıcıdan imei de onlar halletti bir tanesi klona düştü 2 güne hallederim dedi ben kendim attım o kadar bir sorun çıkmadı uzaktan yapılıyor zaten

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Samsung'tan başlamışken devam et işte iyi teldir oyun oynamican bişey yapmican
Oyun oynuyorum hocam o yüzden batarya performansı tatmin etmeli. S8+ oyun performansını versin yeter.

Oyun oynuyorum hocam o yüzden batarya performansı tatmin etmeli. S8+ oyun performansını versin yeter.
Oyun içinse benim telin işlemcisini hayatta duymasaniz bile pubg mobile legends coc falan gibi oyunlarda iş goruyor redmiye bakin derim öven de çok döven de note 10-11 pro onerimdir

Top Bottom