Neler Yeni

Nvida Mı Amd Mi Hadi Tartışalım

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Forumda bu tartışmadan 100lerce varken tekrardan böyle bir konu açmak gereksiz bence. Hem konudan çok fazla var. Hem de konu sahibi Nvidia fanboylugunu konusturarak objektiflik ten çok uzak durmuş. Bir tartışma konusu aciyosan ve fikir belirtitosan objektif davranmam lazım. Neymiş AMD Nvidia ya göre daha çok enerji çekiyormuş daha fazla isiniyomuş falan. Saçma şeyler. Amdnin de Nvidia'nın de iyi olduğu ve kötü olduğu yerler var. Objektif olun bari

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,545
İsim
Cengiz
Forumda bu tartışmadan 100lerce varken tekrardan böyle bir konu açmak gereksiz bence. Hem konudan çok fazla var. Hem de konu sahibi Nvidia fanboylugunu konusturarak objektiflik ten çok uzak durmuş. Bir tartışma konusu aciyosan ve fikir belirtitosan objektif davranmam lazım. Neymiş AMD Nvidia ya göre daha çok enerji çekiyormuş daha fazla isiniyomuş falan. Saçma şeyler. Amdnin de Nvidia'nın de iyi olduğu ve kötü olduğu yerler var. Objektif olun bari
Hocam nvdia fanboyluğu yapmıyorım gerçekleri söylüyorum yalan mı bunlar bemde sizin fikirlerinizi saygı duyuyorum bu düşümce özgürlüğü ben bu yerden böyle olduğunu soyluyorum siz katılırsınız yada katılmazsımız o sizin düşünceniz

alperennN

80+ Silver
AMD de rx570 alırsın nvdia da 1050 ti alırsın nvdia da 1650 alırsın AMD de rx6500xt alırsın (bu 2 kart ta da AMD nerdeyse %30 daha iyi) paran yoksa AMD varsa nvdia AMD yi çok severim ama para varsa da almam

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
yemek seçer gibi yapmak yerine fp olanı tercih ediyorum

alperennN

80+ Silver
Hocam bence gereksiz değil atıyorum önceki konu açıldığında en son sürüm 2060 di şimdi 4090 geldi

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Grafikerler nvdia kullanır , oyuncular amd olay bu .

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,545
İsim
Cengiz
Hocam bence gereksiz değil atıyorum önceki konu açıldığında en son sürüm 2060 di şimdi 4090 geldi
Bencede Haklısın Ben Sadece Güncel Düşünceleri Almak İstiyorum O an ki amd şimdiki amd değil o anki nvdia şimdiki nvdia değil hersey değişiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Grafikerler nvdia kullanır , oyuncular amd olay bu .
NERDEYSE TÜM YAYINCILAR OYUNCU HEPSİ NVDİA KULLANIYOR :)))) DLLS FELAN DA ZATEN OYUN TEKNOLOJİSİ DEĞİL İŞ TEKNOLOJİSİ

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Bencede Haklısın Ben Sadece Güncel Düşünceleri Almak İstiyorum O an ki amd şimdiki amd değil o anki nvdia şimdiki nvdia değil hersey değişiyor

NERDEYSE TÜM YAYINCILAR OYUNCU HEPSİ NVDİA KULLANIYOR :)))) DLLS FELAN DA ZATEN OYUN TEKNOLOJİSİ DEĞİL İŞ TEKNOLOJİSİ
Mesut Çevik ve çalıştığı arkadaşları grafik tasarımcı 4090 oyun için mi kullanırsın grafik tasarım için mi ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

sponsor oluyorlar cunku :D yayincilarin %90'i bilgisayarlardan bir sey anlamaz. Ya baska buyuk yayincilara Nvidia sponsor diye nvidia kullanirlar ya da nvidia kendilerine sponsor olur.

Kimsenin nvidia daha puruzsuz yayin veriyor diye nvidia tercih ettigini sanmiyorum yayincilardan

Narkuc

80+ Bronze

üstte yazdim zaten nvidia olmasa suan fsr bile olmayacakti. nvidia yapar amd taklit eder dedigim gibi.

r4NG3r

80+ Silver
Evet Arkadaşlar Bu Konuyu Herkes Fikrini Belirtip İki Kartıda sevenlerin Neden Sevdiğini Yada Neden Diğerinden Daha İyi Olduğunu Yazıp Tartışalım Diye Açıyorum

İlk Olarak Nvdia Amd Ye Göre Teknoloji Olarak Baya Önde Gidiyor Dlls - Rtx - Veya Diğer Uygulamalari Fakat Amd Bu Teknolojilerde Nvdia'nın Gerisinde Kalıyor

Nvida Amd Ye Göre Çok Daha Az Isınıyor Ams İnanılmaz Derecede Gereksiz Isınıyor

Amd Nvdia'ya Göre Çok Yüksek Bir Enerji Tüketimi Mevcut Bu Yönden De Nvdia Amd Ye Karşı Daha İyi Daha Enerji Tasarruflu Kalıyor

Nvida Özellikle Driver Konusunda Gayet İyi İş Çıkarıyor 2016 Çıkmış Kartlara Bile Update Getirmeye Devam Ediyor Ve Updatelerde Nerdeyse Hata Sayısı Çok Az Ama Amd Kartlarda Yıllarca Çözülemeyen Ve Hala Devam Eden Driver Hataları Ve Watman Hataları Malesef Devam Etmekte Driver Konusunda Da Nvdia Geçiyor Amd Yi

F/P Konusuna Gelirsek Amd Fiyatına Göre Nvdia'yı Geçiyor Ama İnsanlar 500-1000 TL Fazla Vereyim Bu Sorunlarla Karşılaşmiyayim Diyor Ayrıca Zaten Nvdia'nın Teknolojileri İle Aynı Kalitede Amd'yi De Geçiyorsun Fps Konusunda Ve Amd Sadece Türkiyede F/P Sayılabiliyor Ekonomi Yüzünden Diğer Avrupa Ülkelerinde Nvdia Gerçekten Fiyat Olarak Çok Normal

Amd'nin Teknoloji Konusunda FSR Yi Söyleyenler Olacaktır Evet Amd'de Bişeyler Yapmaya Çalışıyor Ama Fsr Bi Dlls Kadar Hala Güçlü Değil Malesef

Sonuç : Bence Amd Kartlar Bütçesi Az Olanlar İçin Tercih Edilebilir Bi Kart Ama Bütçesi Yüksek Olanların Asla Tercih Etmemesi Gereken Bi Kart Olduğunu Düşünüyorum

Peki Sizin Düşünceleriniz Nelerdir Bu Konu Hakkında Aşağıda Belirtirseniz Saygı Çerçevesi İçinde Tartışabiliriz İyi Günler İyi Oyunlar
Fiyat hariç amdnin önde olduğu tek bir konu yok(amd kullanıyorum)

Narkuc

80+ Bronze
sponsor oluyorlar cunku :D yayincilarin %90'i bilgisayarlardan bir sey anlamaz. Ya baska buyuk yayincilara Nvidia sponsor diye nvidia kullanirlar ya da nvidia kendilerine sponsor olur.

Kimsenin nvidia daha puruzsuz yayin veriyor diye nvidia tercih ettigini sanmiyorum yayincilardan
mesut cevige bir sey anlamaz demeniz cok komik. adam sektorde sizin yasinizdan fazladır içerik üretiyor sen gelip bunlari diyorsun :D adam usenmeden 4090 hakkinda atilan kötü yorumlari gayet düzgün bir dilde cevaplamis gidip videosuna bakabilirsin.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
mesut cevige bir sey anlamaz demeniz cok komik. adam sektorde sizin yasinizdan fazladır içerik üretiyor sen gelip bunlari diyorsun :D adam usenmeden 4090 hakkinda atilan kötü yorumlari gayet düzgün bir dilde cevaplamis gidip videosuna bakabilirsin.
Mesut cevik kim? Ben mesut cevikten mi bahsettim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,106
Üyeler
156,886
Son üye
Zeyneppbb
Top Bottom